Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

You russians have to cry me a river even more, then wipe ur tears! But you will realise the tissue got wet, it will break apart! You grab your mommies skirt wipe ur tears, cry even more, then tell mommy ur beautiful story about soft! After that you realise soft doesnt make u a better player if u already are shit. GL & HF, you will see the massacare on the playground.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

You russians have to cry me a river even more, then wipe ur tears! But you will realise the tissue got wet, it will break apart! You grab your mommies skirt wipe ur tears, cry even more, then tell mommy ur beautiful story about soft! After that you realise soft doesnt make u a better player if u already are shit. GL & HF, you will see the massacare on the playground.

mad cuz bad

ench = 5 sec

 

ez burger

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

You russians have to cry me a river even more, then wipe ur tears! But you will realise the tissue got wet, it will break apart! You grab your mommies skirt wipe ur tears, cry even more, then tell mommy ur beautiful story about soft! After that you realise soft doesnt make u a better player if u already are shit. GL & HF, you will see the massacare on the playground.

NOXOXO IS BACK ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не открывай рот, а то фрапс выложу

Send me fraps I wanna see them too, really interested in them! And btw learn some english it might help u, u primitive pidor!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Send me fraps I wanna see them too, really interested in them! And btw learn some english it might help u, u primitive pidor!

тупо польстило, что шакал вроде тебя пошел в гугл переводить что я высрал. хахахах какие же вы хуевые

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Rudi you Su ck Dick Everyday dude.. you killed us 2 time because duelist were hitting 12k on robe users and 8k on heavy very balanced.... and then when they fixed duelist you were avoiding us for almost 4 days straight

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

енча уже не тот . Собирает пати рандомное 30 с :D бегает на 5 день в ржавых сетах без атт + 0 с 2 берсами , и жалуется , что глад по 6 к бьет в маг паке ( да они не убивали его первым ) :cry:(( тупа заливаю если фрапсы - 2 драки меньше 30 с , ты не стартуешь на сервере ? и залью их так за дня 2-3 до старта , чтоб ты по прогонял свои мега обосанные старты :D:D лучше не пиши в топики ничего

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Wicked who are you?non factor? duelist and fighters were hitting 12k..... even archer were killing 1 whole clan with 3 multiple shot.. don't come here to write sh1t show how good you are at when server starts

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...