Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Čauko všem, tak za chvilku nám to začíná. Jistojistě mě znáte po nickem Blastr, kdy hraji SH nebo BS. V tomto případě opět SH, tak se ozvětě ingame.

Každopádně nolife už nejedu mnoho let, neboť real life existuje .. věřte mi :D Takže přes týden od pěti do desíti... víkendy volné.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Každopádně nolife už nejedu mnoho let, neboť real life existuje .. věřte mi :D Takže přes týden od pěti do desíti... víkendy volné.

 

Vždycky jde vzít pár dní volno, nakoupit pár pizz, Kofolu a chipsy, zabalit se do deky, zatáhnout závěsy, přítelkyni vysvětlit že máš taky "svý dny" a zasmažit jak good old days... Přijde mi že si lidi často odpíraj věci jen proto, že si prostě řeknou že na to jsou moc staří a ani to nezkusí. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá výmluvy :D

 

Nicméně plně podporuji tvé rozhodnutí, no-life je zdraví škodlivý :p

 

 

/jo mimochodem podařilo se už někomu připojit? Já furt klikám jak pomatený a pořád jsem zaseklý na loginu...

"Whether you think you can or you cannot, you're right"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...