Перейти к публикации
5tevelp

Ελληνική Clan ή CP?

Рекомендованные сообщения

Είναι νωρίς να συζητάμε από τώρα για clan ή cp αλλά γενικά κάνω αυτό το post για όσους ενδιαφέρονται.

 

Εγώ παίζω με έναν φίλο μου l2 που πάμε από server σε server και πιστεύουμε θα είναι καλή φάση x5 HF.. Εγώ σκέφτομαι να κάνω EE (αν δεν έχει mana herbs/pots) και ο φίλος μου bishop.. Βέβαια αν θέλει κάποιος άλλος να κάνει κάτι τέτοιο επειδή είναι το main του όλα καλά θα τα συζητήσουμε αυτά.

Το θέμα είναι να βρούμε πρόθυμα άτομα να περάσουμε καλά γενικά.. Είτε κάνοντας clan είτε κάποιο cp.. Όποιος ενδιαφέρεται να ξεκινήσουμε κάτι ελληνικό ας πει στα σχόλια..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это рано говорить теперь клан или сП, но обычно делает этот пост для тех, кто заинтересован.

 

Я играю с другим l2 мы идем от сервера к серверу, и мы будем хорошо фаза x5 HF .. Я думаю, что я EE (если нет маны травы / горшков) и мой друг епископ не .. Конечно, если кто-то хотят сделать это, потому что это главное, всего хорошего мы будем обсуждать их.

Дело в том, чтобы найти людей, желающих иметь хороший генерал .. ли делать клан или ср .. кто заинтересован, чтобы начать что-то греческое, скажем в комментариях ..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...
Είναι νωρίς να συζητάμε από τώρα για clan ή cp αλλά γενικά κάνω αυτό το post για όσους ενδιαφέρονται.

 

Εγώ παίζω με έναν φίλο μου l2 που πάμε από server σε server και πιστεύουμε θα είναι καλή φάση x5 HF.. Εγώ σκέφτομαι να κάνω EE (αν δεν έχει mana herbs/pots) και ο φίλος μου bishop.. Βέβαια αν θέλει κάποιος άλλος να κάνει κάτι τέτοιο επειδή είναι το main του όλα καλά θα τα συζητήσουμε αυτά.

Το θέμα είναι να βρούμε πρόθυμα άτομα να περάσουμε καλά γενικά.. Είτε κάνοντας clan είτε κάποιο cp.. Όποιος ενδιαφέρεται να ξεκινήσουμε κάτι ελληνικό ας πει στα σχόλια..

 

Καλησπέρα,

 

Αν και έχουν περάσει χρόνια από την τελευταία φορά που έπαιξα L2, ψήνομαι να ξεκινήσω πάλι αν βρω παρέα και όπως πάει... Σκέφτομαι να κάνω είτε κατι σε dwarf είτε Bishop - Bishop έπαιζα πάντα αλλά και το νανάκι έχει πλάκα. Θα μπορώ να παίξω από τις 4 Μαϊου και μετά.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Καλησπέρα,

 

Αν και έχουν περάσει χρόνια από την τελευταία φορά που έπαιξα L2, ψήνομαι να ξεκινήσω πάλι αν βρω παρέα και όπως πάει... Σκέφτομαι να κάνω είτε κατι σε dwarf είτε Bishop - Bishop έπαιζα πάντα αλλά και το νανάκι έχει πλάκα. Θα μπορώ να παίξω από τις 4 Μαϊου και μετά.

Καλησπερα! Εγινε! Και εμεις δεν ξερουμε ακριβως τι θα κανουμε.. Παντως οταν μπεις στο παιχνιδι μπες εδω και γραψε το ονομα σου για να σε βρουμε και μεσα στο παιχνιδι!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

καλησπέρα, και εγω ξεκινησα πριν κανα 3μηνο l2 να θυμηθω τα παλια κ θα ξεκινησoυμε σε αυτον τον server με ενα φιλαρακι.. Ειμαι αναμεσα σε Summoner, Sws ή EE.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Παίδες ξεκίνησα σήμερα κι εγώ, λέω να φτιάξω ελληνική clan. Αν ψήνεστε, πείτε μου. Sectaroth το char, μάλλον για Elven Tank το κόβω...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Έχω ξεκινήσει εδώ και 2 μέρες. nick: M00ner. κάνω Pm στα nicks που εχετε δώσει και δεν βρίσκω κανέναν μέσα. Κάντε εσείς κανα Pm/ στείλτε κανα mail αν θέλετε. παίζω 9-12 (βράδυ) ώρα ελλάδας.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...