Перейти к публикации
ShiKiba

Магическая кнопочка нового клиента.

Рекомендованные сообщения

19.11.2022 в 18:17, Ga0 сказал:

1 - Це було рік назад. І це довело, що там конструктиву не буде.

2 - Якщо навіть вважати, що відповідь була отримана не від адміну чата-флуділки в ТГ, а від адміністрації сервера, то "ноющие ножи заебали" і бан після такої відповіді - це треба вважати нормальною відповіддю? Повторюся, це було не на ниття а-ля "АЛО САФЕРА ПАЧІМУ Я БЬЮ ЧЕТИРЄСТА В КАРМІАН", а наконструктивну критику, зі статистикою і варіантами вирішення (що, по суті, є роботою команди проекту). Так, було обурення, але ніякого переходу на особистості не було (чого не скажеш про "ноющие ножи заебали") і конструктив явно переважав.

Всё хуйня го сделаем пару турунтиров пару свсов и пару фсов на этот Олимп чисто чтобы порофлить

123000.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пропоную зробити кнопку, щоб після збиття таргету флешкою, в тебе з"являлася кнопка, на яку тикаєш і повертаєш собі попередній свій таргет. Як вам таке? @Eiacane @fabuLous @BlackShadow @ShiKiba @xWillison

Ну а чому ні? Так комфортніше буде, і, я впевненний, більшість людей це підтримає і буде багато "дякую, нарешті" і тд.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 18:18, BlackShadow сказал:

МИРАЖ НА 72 ИМБА КТО ВАСЧЕ К ТАКОМУ ДОДУМАЛСЯ 
(c) Циркин

Циркин это который в гатс  по 1200 с плевка закыдывает ренджового?🤣 не имба

123000.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 18:21, Ga0 сказал:

Пропоную зробити кнопку, щоб після збиття таргету флешкою, в тебе з"являлася кнопка, на яку тикаєш і повертаєш собі попередній свій таргет. Як вам таке? @Eiacane @fabuLous @BlackShadow @ShiKiba @xWillison

Ну а чому ні? Так комфортніше буде, і, я впевненний, більшість людей це підтримає і буде багато "дякую, нарешті" і тд.

Чтобы ещё флешка не сбивала скиллы давайте чтобы удобнее было 

123000.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 18:20, xWillison сказал:

Всё хуйня го сделаем пару турунтиров пару свсов и пару фсов на этот Олимп чисто чтобы порофлить

4 профи 90%+ вінрейт.

Нож 200-300 птс макс = імба.

 

Реально для рофлу я готовий на таке))) 2 тіри, 2 фс, 2 свс і вперед. І тройки їбунькати теж.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.11.2022 в 00:21, Ga0 сказал:

Пропоную зробити кнопку, щоб після збиття таргету флешкою, в тебе з"являлася кнопка, на яку тикаєш і повертаєш собі попередній свій таргет. Як вам таке? @Eiacane @fabuLous @BlackShadow @ShiKiba @xWillison

Ну а чому ні? Так комфортніше буде, і, я впевненний, більшість людей це підтримає і буде багато "дякую, нарешті" і тд.

Так є в клієнті кнопка попередній таргет

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 18:22, Ga0 сказал:

4 профи 90%+ вінрейт.

Нож 200-300 птс макс = імба.

 

Реально для рофлу я готовий на таке))) 2 тіри, 2 фс, 2 свс і вперед. І тройки їбунькати теж.

Ещё 2 Да чтобы закопать Олимп 🤣

123000.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.11.2022 в 01:17, Ga0 сказав:

1 - Це було рік назад. І це довело, що там конструктиву не буде.

2 - Якщо навіть вважати, що відповідь була отримана не від адміну чата-флуділки в ТГ, а від адміністрації сервера, то "ноющие ножи заебали" і бан після такої відповіді - це треба вважати нормальною відповіддю? Повторюся, це було не на ниття а-ля "АЛО САФЕРА ПАЧІМУ Я БЬЮ ЧЕТИРЄСТА В КАРМІАН", а наконструктивну критику, зі статистикою і варіантами вирішення (що, по суті, є роботою команди проекту). Так, було обурення, але ніякого переходу на особистості не було (чого не скажеш про "ноющие ножи заебали") і конструктив явно переважав.

Кожен завжди буде топити за свій клас, поки не отримає ультра-комфортного вбивцю.
Кожна гра має свої переваги і недоліки. Так життя влаштоване, навіть прекрасна БМВ має свої вади. 

Порівнювати аудиторію устриці з типажом "середнього" гравця МВ - ну ти сам розумієш. 
Ножі отримали достойний буст у цьому сезоні. Про арени - я давав відповідь вже тричі. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кнопка остаётся с нами. Понаблюдаем за результатом. И мой любимый аргумент - хватит тут это, на бумаге воевать. Те кто захочет взять Вас в таргет, возьмёт и без кнопки. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 18:43, Eiacane сказал:

Кожен завжди буде топити за свій клас, поки не отримає ультра-комфортного вбивцю.
Кожна гра має свої переваги і недоліки. Так життя влаштоване, навіть прекрасна БМВ має свої вади. 

Порівнювати аудиторію устриці з типажом "середнього" гравця МВ - ну ти сам розумієш. 
Ножі отримали достойний буст у цьому сезоні. Про арени - я давав відповідь вже тричі. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кнопка остаётся с нами. Понаблюдаем за результатом. И мой любимый аргумент - хватит тут это, на бумаге воевать. Те кто захочет взять Вас в таргет, возьмёт и без кнопки. 

Те кто хочет взять вас в таргет возьмёт даже когда вы в хайде

123000.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 18:43, Eiacane сказал:

Кожен завжди буде топити за свій клас, поки не отримає ультра-комфортного вбивцю.
Кожна гра має свої переваги і недоліки. Так життя влаштоване, навіть прекрасна БМВ має свої вади. 

Порівнювати аудиторію устриці з типажом "середнього" гравця МВ - ну ти сам розумієш. 
Ножі отримали достойний буст у цьому сезоні. Про арени - я давав відповідь вже тричі. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кнопка остаётся с нами. Понаблюдаем за результатом. И мой любимый аргумент - хватит тут это, на бумаге воевать. Те кто захочет взять Вас в таргет, возьмёт и без кнопки. 

До чого тут взагалі "топити за свій клас"? Цикл некст таргету впливає не тільки на ножів, а і на ТК з ШК, на магів - на усіх, хто збиває таргет. 

Аналогічно з гаргуліями - це ломає баланс олімпу в цілому, для усіх. Не лише для "ноющих ножей". Була 1 кайт арена, 1 пряма і 2 арени 50-50. При цьому, привевши приблизно 0 аргументів, прибирається кайт арена. Окрім цього, тепер 50% ти отримуєш пряму арену. Я намагаюся зрозуміти вчинки і аргументацію команди, оскільки такі рішення викликають лише обурення і створюють більше питань, ніж відповідей.

 

Що до устриці - ок, що є найкращою платформою для оцінення настроїв і "збору думок"? Для мене це зараз знайомі, котрі грають/грали і показували хороший результат в різних сферах гри, мій особистий досвід і форум. Якщо є якісь кращі ресурси для збору думок і вражень - буду радий про них дізнатися.

 

Ножі отримали хороший буст для поля, погоджуся. Олімп як був 200-300 птс кап, так ним і лишився, оскільки твої антикласси так і лишилися імбою, а інші класи так в опен і не підуть. Так, це все на папері, і подивимося як воно буде на лайві - тут ви праві.

 

Ну а тут зовсім так собі аргумент: "Те кто захочет взять Вас в таргет, возьмёт и без кнопки.". Повторю приклад з сохармом - коли є клікер, вдарити у спину його майже не реально. Коли клікер вимкнутий, то шанси з 40-60, перетвоюються приблизно у 80-20. А що казати про кількість боїв і пвп, виграних, бо чувачок ловив рак мізків, коли йому збивали таргет і брав тебе у таргет через 2 секунди... Тепер у них є цикломакрос або кнопочка на екрані і вони, завдяки таким приколам, одразу стають мастерами контролю спини і таргету, тримаючи в одній руці балтику 9, а другою тикаючи мишкою скіли на панелі без чат ентер.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 19:24, MrHARDYHARD сказал:

бля, да ебанный в рот, КОНТРЛ+Т > Игроки

ну зачем ты подсказываешь успокоительные 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

19.11.2022 в 20:24, LovelyCats сказал:

Сделайте кто нибудь голосование: "убрать кнопку автоассист"?

1) да

2) нет

Більше лякає зациклений некст таргет :/ кнопку хоча б тикати треба, а некст таргет зациклив собі і все...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Из темы понял, что те, кто не "жалуются" на форуме, автоматически согласны со всеми изменениями :pandaredlol:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.11.2022 в 05:03, Geoteral сказал:

Из темы понял, что те, кто не "жалуются" на форуме, автоматически согласны со всеми изменениями :pandaredlol:

молчание - знак согласия

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...