Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
Eleyn

(завершено) Літній івент «Виконавець бажань»

Рекомендованные сообщения

 

Шановні гравці!

Літо у самому розпалі, і з його палким подихом пробуджується сила бажання, могутність прагнення...! Але будьте обережні - у ваших руках приховані сили, здатні викликати жахливі та необоротні наслідки...

Представляємо вам новий івент на нашому проекті. Це найкращий час відкласти всі свої турботи й зануритися у світ чарівності, який ми підготували 😋

Але перед цим ми хочемо розповісти про ще одне приємне нововведення, а саме... 123.png Літній Легендарний Костюм!
123.png Літній Легендарний Костюм + 111.png Набір Літньої Легендарної Зброї, за прикладом попередніх, ви можете придбати у Особистому Кабінеті за 50 балансу МА, а зі знижкою до 1 серпня - всього 40 балансу МА!
Це Крута Акула, яка додасть непередаваний шарм цій істоті. Бути "crazy" або бути справжнім хижаком - вирішувати тільки вам. Акула розкриває обидві ці сторони 🤪

 

Зовнішній вигляд:

Скрытый текст

999.jpg

 

Також ми додали нові скіни для Покращених Петів (не вовки)!

  • Зверніться до NPC image.png Rylai або NPC image.png Harrina (розташована поряд з івентовим Фонтаном) та виберіть собі гідного улюбленця 😉
  • Ціна - family_coin_i00.png 15 Master Coin
  • Зовнішній вигляд::
    Скрытый текст

    Король Духів Води:

     

    Король Духів Землі:

     

    Король Духів Вогню:

     

    Король Духів Вітру:

     

     

skillraid.png Головна інформація щодо івенту:

  • Для правильного відображення івентових предметів та подарунків необхідно оновити клієнт за допомогою апдейтера.
  • Час проведення івенту: з 14 липня до 31 липня.

Коротко про те, що робити:

  1. Набивайте івентові монети не менш як 120 штук з мобів рівня 40 та вище;
  2. Йдемо до міста Аркан;
  3. Здаємо монети Фонтану, розташованому в центрі міста;
  4. Отримуємо подарунок та радіємо життю.

Трохи довга історія про те, що потрібно бути обережнішими зі своїми бажаннями... 😜

Скрытый текст

Не так давно наша група зустріла дивака. Його борода була сивою-сивою, брови такі пухнасті й довгі, а за ними виднілися крихітні бусинки. Але те, що найбільше привернуло нашу увагу - його шапка. Величезна шапка у вигляді голови акули з гострими зубами. І плавником. Так, там був плавник. Можливо, таким чином він компенсує свій низький зріст, - задумався я, розглядаючи чи то старого дідуся, чи то гнома, зростом метр з кепкою. - Жебрак в воді своїми тоненькими ручками та лякає плавником акул молоденьких дівчат...
Добре, щось я заблукав у думках.
Коли він заговорив, мені почало здаватися, що на мене дивляться чотири очі, а не два. І це було лякаюче. Дякую милій ельфійці Лалі, вона своєчасно відволікала мене від думок, в яких я безкінечно тонув. Яким би дивним був дідок, а ми слухали його з упованням. Та розповідь з його вуст була такою...

— Бачив я на своєму шляху немало. Яка історія запам'яталася мені найбільше? Добре. Розповім я вам її. Але обіцяйте, що ніколи не доторкнетеся до подібного джерела жадібності.

Наш світ такий прекрасний. Він наповнений чарівністю й магією. Добром та злом. Та серед усіх різних істот і споруд, відомих й невідомих реліквій, існував магічний фонтан, що виконував бажання. Чутки про нього ходили різні: хтось розповідав історію про те, що кинувши в нього монетку, можна здобути безмежну силу та багатства. А хтось намагався залякати діточок та, караючи їх за наближення до нього, розповідав про різних монстрів, що з'являлися з Фонтану й одним укусом могли позбавити життя будь-якого дурня.
У ті дні ми мандрували нашою групою й вирішили піти по сліду цих чуток. Деякі з нас були налаштовані скептично, а інші бажали здійснити одне зі своїх прихованих бажань або просто спробувати вдачу за смаком.
Незважаючи на всі сумніви, фонтан ми знайшли. Та не дарма він був схований від очей живих істот... ох, не дарма.

Вже з самого початку ми відчули щось погане. Як ближче підходили до містичного місця, тим більше нас обдавав жахливий сморід. Пахло то рибою, то... взагалі, це не так важливо, але ми вирішили не зволікати, загадати свої бажання та швиденько втекти звідти.

Першим зробив крок до Фонтану Харакс. Він був могутнім орком, але дуже жадібним й без вагань побажав "безмежні скарби!". Як тільки монетка занурилася у воду з тихим плескотом, нам здалося, що фонтан засміявся! Та перетворив його бажання на купку морських каменів та черепашок. "Ну, драгоцінності-то є, але скористатися ними трохи складно," пробурчав орк, намагаючись запхнути камені в кишеню.

Подивившись на те, що фонтан бажань все ж працює, гном на ім'я Біргон задумався й вирішив подати свою думку по-іншому, додавши до бажання більше деталей та подробиць. "Добре, фонтан, я хочу... ее... вічне пиво! Але нехай воно буде з бочки у моїй кімнаті!". Кинувши в нього монетку, магія спрацювала: він зник і з'явився у себе вдома, а його кімнату затопило морською водою аж до стелі. "Отож, я ж не просив, щоб приміщення перетворилося на басейн! Що за справи?!" вигукнув гном, намагаючись вилізти з-під водяного потоку, водночас відбиваючись від монстрів-піраней та інших морських істот.

Третім нетерплячим був юнак на ім'я Пінцес, ельф, який насміхався з бажань своїх друзів, але вирішив спробувати й свою удачу на смак. "Фонтан, милий, я хочу стати найкрасивішою істотою у всьому світі!" Та в наступний момент він перетворився на... пишну редькову голівку. "О, яка гарна! Але як мені тепер жити й доводити свою красу?!" вигукнув редьковий ельф, дивлячись на свою нову форму.

З останнім здійсненим бажанням фонтан зник! Та до наших вух ехом дійшли слова духів: "Кожен з вас - жадібне створіння. Ваші душі та бажання нечисті й відразливі. Вам ніколи не досягти бажаного шляхом обману!". Роздався гучний сміх, а потім вітер спокоївся. Харакс сумно розглядав купу каменів у своїх руках, Біргон ще довго виправдовувався перед улюбленою дружиною та зруйнованим житлом, а редькова головка ще тисячу років житиме у тій землі, де стояв магічний фонтан.

 

Вірити мені чи ні - це ваше право. А тепер мені вже пора, адже русалки не чекають! - заливаючись гучним сміхом та показуючи вказівним пальцем на свою акулью шапку, закричав дід, а потім весело випружився у стрибку й поплив у захід сонця.

 

etc_instrument_i00.png Як все працює?

 

З усіх монстрів 40+ рівня можна випадково вибити level_mission_lv120_coin_1.png Монетка Бажань.
Як тільки ви зберете 120 Монеток Бажань, вирушайте до міста Аркан. Саме там, у центрі, розташований NPC Фонтан "Виконавець Бажань".

При кожній здачі 120 Монеток Бажань, духи Фонтана будуть дарувати вам мішечок з випадковою нагородою.

Також при здачі Монеток Бажань усім сервером, ви будете бачити шкалу заповнення рівня Фонтана. Як тільки шкала заповниться на 100%, рівень Фонтана підніметься.
Всього існує три рівні Фонтана.

Кожне підвищення рівня Фонтана змінить його зовнішній вигляд, а також дозволить отримати покращений баф та збільшити шанси на отримання кращої нагороди.

 

maker-force-buff.png Баффи, що полегшують життя

На кожному рівні Фонтана ви матимете можливість отримати бафф на 2 години, який значно спрощує фарм мобів, а також збільшує отриманий EXP.

  • ev-18th-box1.png 1 рівень Фонтана - Сила Бажання:
    • Бонус Exp & SP +15%;
    • Шанс випадіння предметів та спойлу +10%.;
    • Макс. CP & MP +7%;
    • Швидкість +2;
    • Захист від усіх Атрибутів +5;
    • PvE дамаг +3%;
    • Витрата MP -5%.
  • ev-18th-box2.png 2 рівень Фонтана - Покращена Сила Бажання:
    • Бонус Exp & SP +25%;
    • Шанс випадіння предметів та спойлу +15%;
    • Макс. CP & MP +10%;
    • Швидкість +3;
    • Захист від усіх Атрибутів +7;
    • PvE дамаг +4%;
    • Витрата MP -7%.
  • ev-18th-box3.png 3 рівень Фонтана - Максимальна Сила Бажання:
    • Бонус Exp & SP +50%;
    • Шанс випадіння предметів та спойлу +25%;
    • Макс. CP & MP +15%;
    • Швидкість +5;
    • Захист від усіх Атрибутів +10;
    • PvE дамаг +5%;
    • Витрата MP -10%.

Вартість баффа - level_mission_lv120_coin_1.png 50 Монеток Бажань.

Повертатися до Фонтану та брати бафф можна в будь-який час протягом усього івенту.
Якщо вам не хочеться постійно повертатися у місто з віддаленої локації, ви можете придбати бафф у вигляді баночок за family_coin_i00.pngMaster Coin + level_mission_lv120_coin_1.png Монетки Бажань / etc_adena_i00.pngАдени та юзати його в будь-який зручний для вас час.

За один раз можна придбати:

  • 3 баночки баффу за  family_coin_i00.png 1Master Coin + level_mission_lv120_coin_1.png 50 Монеток Бажань / etc_adena_i00.png 750 000 Аден
  • 10 баночок баффу за family_coin_i00.png 3Master Coin + level_mission_lv120_coin_1.png 125 Монеток Бажань / etc_adena_i00.png 1 875 000 Аден

Час життя баночок у вашому інвентарі становить 7 днів, тому не поспішайте купувати предмети у такій кількості, яку не встигнете витратити!
Зверніть увагу на те, що з підвищенням рівня Фонтана, баночки в вашому інвентарі залишаться такого ж рівня, на якому ви їх придбали.

 

familybox_ench.png Список нагород:

Список нагород залишається незмінним, але з підвищенням рівня Фонтана збільшується шанс отримати кращі нагороди серед перерахованих.

Скрытый текст
  • family_coin_i00.pngMaster Coin
  • chest_of_dark_soul.pngChest with Life Stone
  • familybox_ench.pngEnchanted MW Box
  • dethrone_box_tier1.pngAttributes Supplies
  • bm_buff_scroll_package.pngEternal Enchant Supplies
  • etc_bead_red_i00.pngpannel_rotten.pngGemstone A
  • etc_bead_silver_i00.pngpannel_rotten.pngGemstone S
  • etc_soul_stone_i00.pngetc_level_panel_lv16.pngRed Soul Crystal - Stage 16
  • etc_soul_stone_i00.pngetc_level_panel_lv17.pngRed Soul Crystal - Stage 17
  • etc_soul_stone_i00.pngetc_level_panel_lv18.pngRed Soul Crystal - Stage 18
  • etc_soul_stone_i01.pngetc_level_panel_lv16.pngBlue Soul Crystal - Stage 16
  • etc_soul_stone_i01.pngetc_level_panel_lv17.pngBlue Soul Crystal - Stage 17
  • etc_soul_stone_i01.pngetc_level_panel_lv18.pngBlue Soul Crystal - Stage 18
  • etc_soul_stone_i02.pngetc_level_panel_lv16.pngGreen Soul Crystal - Stage 16
  • etc_soul_stone_i02.pngetc_level_panel_lv17.pngGreen Soul Crystal - Stage 17
  • etc_soul_stone_i02.pngetc_level_panel_lv18.pngGreen Soul Crystal - Stage 18
  • br_spell_books_sword_i00.pngForgotten Scroll - Fighter's Will
  • archer_will_book.pngForgotten Scroll - Archer's Will
  • br_spell_books_magic_i00.pngForgotten Scroll - Magician's Will
  • etc_warding_orb_red_i00.pngMasterWork Crystal - S
  • etc_warding_orb_black_i00.pngMasterWork Crystal - S80
  • etc_warding_orb_gold_i00.pngMasterWork Crystal - S84
  • sphere_gold_i00.pngMasterWork Crystal - S85
  • protection_of_rune.pngForgotten Scroll - Protection of Rune
  • protection_of_elemental.pngForgotten Scroll - Protection of Elemental
  • protection_of_alignment.pngForgotten Scroll - Protection of Alignment
  • accessory_ring_of_core_i00.pngRing of Core
  • accessory_earring_of_orfen_i00.pngEarring of Orfen
  • accessory_ring_of_queen_ant_i00.pngRing of Queen Ant
  • accessory_ring_of_baium_i00.pngRing of Baium
  • accessory_earring_of_zaken_i00.pngZaken's Earring

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Зверніть увагу: NPC Фонтан "Виконавець бажань" залишиться в грі до 11.08.2023 23:59.
Ми дуже просимо вас вчасно обміняти івентові Монети Бажань.

Не використані баночки баффу будуть видалені через 7 днів після зникнення фонтану.
Івент-монети, які гравці не обміняють, залишаться в їхніх руках.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Eleyn изменил заголовок на (завершено) Літній івент «Виконавець бажань»
  • Eleyn открепил тему
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...