Перейти к публикации
fabuLous

Creators contest: мувімейкінг

Рекомендованные сообщения

 

Ласкаво просимо до нашого світу мувімейкінгу!

 

Втілюйте свої ідеї та демонструйте гру у відеороликах: ваше бачення — наші подарунки!

Ми надаємо промокод зі смаколиками 1 раз на тиждень;
Є шанс отримати костюм із головним убором;
Якщо ваш ролик стане популярним, то ми зробимо вам особистий плащ;
Також важливо зазначити, що тут немає формату, рамок або обмежень. Проте розміщувати аморальність або відкрито ображати адміністрацію, безумовно, не варто.

Згідно з правилами проекту, будь-яка згадка або дискримінація за національною ознакою та порушення правил поведінки на проекті буде каратися блокуванням облікового запису користувача.

Зміст промокодів буде змінюватися залежно від часу після старту Нового Сезону:

  • etc_cake_of_wheatlfour_i00.pngpanel_sa.pngMW Vitality Pie
  • yellow_attack_32.pngpanel_2.pngPassive Talisman - Attack
  • yellow_def_32.pngpanel_2.pngPassive Talisman - Defense
    yellow_speed_32.pngpanel_2.pngPassive Talisman - Speed
    yellow_regen_32.pngpanel_2.pngPassive Talisman - Regeneration
    br_cash_rune_of_exp_i00.pngpannel_unconfirmed.pngBox with Rune of Exp+Sp 50% for ALL Levels
    br_vitality_potion_i00.pngpanel_sa.pngVitality Maintaining Potion
    br_vitality_potion_i01.pngpanel_sa.pngVitality Replenishing Potion
    br_four_leaf_clover_i00.pngpanel_sa.pngLucky Four-leaf Clover 1-76 Lv.
    br_fruit_cocktail_i00.pngSweet Fruit Cocktail
    br_fruit_cocktail_i01.pngFresh Fruit Cocktail
    br_cp_potion_i01.pngPersonal Greater CP Potion
    br_cash_greater_healing_potion_i00.pngPersonal Greater Healing Potion
    etc_pig_adena_i01.pngIvory Coin

 

Що робити, якщо ви не закінчували школу клоунів або монтажерів?

Створюйте актуальні відео для аудиторії. Наприклад, різноманітні гайди, які можуть бути корисні тим, хто тільки що приєднався до нас та не знайомий / погано знайомий з MasterWork. Втім, ми робимо абсолютно нову гру зі своєю метою та способами розвитку персонажів. Проте, ніша для посібників повинна бути вільною або виконана з новою якістю, яка значно перевершує попередніх авторів.
Обов'язково використовуйте логотип, який ми підготували!

LOGO: image.png

https://drive.google.com/drive/folders/1g2gAyUwS8fH1OBcd4MDoJ4O3Jb7YvVxr

 

Заслонки для чату

Згідно з вашим запитом, я можу створити особисту заслонку для чату разом із вашим персонажем.
Зверніться до мене особисто та ми вирішимо це питання в найкоротші терміни.

 

Або використовуйте звичайні заслонки. Ви можете завантажити їх за посиланням нижче.

image.png

https://drive.google.com/drive/folders/1GSP184QJA_kTM_MOrmMk3LGlHysnM1LV?usp=share_link

 

 

 

!!! For moviemakers ot boga !!!

Тепер щомісяця будуть підводитися підсумки, й для найкращих п'яти відеороликів місяця передбачений призовий фонд розміром 10 000р / 105$ / 3900₴ (які діляться порівну між 5 учасниками, тобто по 780 гривень на кожен ролик) як невеликий бонус для тих, хто майстерно створює відеоролики.
Подобається? Тоді сміливо дійте!

Мінімальні вимоги та правила:

1. Ролик повинен бути чистим, оригінальним (не записом стріму), без банерів та будь-яких зображень. Максимум можна закрити чат:

 

image.png

2. Ролик повинен мати високу якість, мінімум 1080 (для роздільної здатності 2K - мінімум 2K).

3. Максимум два ролика від одного гравця можуть претендувати на топ-5 місяця (так, це означає, що є шанс отримати два рази бонус у грошовому еквіваленті).

Вибирати буду особисто я. Можливо, навіть під час прямого ефіру на стрімі в кінці місяця. Щоб не пропустити мій стрім, підпишіться на канал Дневник Шилен та слідкуйте за ним.

Стріми будуть проводитися тут: https://www.twitch.tv/fabulous

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...