Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

22.09.2023 в 14:31, Dobryak сказал:

Прибіг,обісрався,втік.   

Приблизно так,ви кланом і відіграли 😂. Тому що майже ніхто вас не запам'ятав,в загалі. Особисто я вважав що ви новачки на МВ4 будете... А ти щось про Дента,ТВ і Осади чухаєш(у вас в темі).

Ви спочатку хочаб людей наберіть,щоб вас видно було. А потім і балакати будемо за Вар і все інше...

Ти знаєш що буде якщо ми наберемо людей? Вам доедеться як на астерці 500 рил шукати щоб скастувати Глудіо і обісратися?
Чи може ти забув як наш клан без людей скастував на твінів ваш сарай на дварфах, і ви його задефати навіть з паком сармата не змогли. 

Зливайся
 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:55, firek сказал:

Asterios x1 найбільш показова штука. А на минулому мв був найбільшим пиздуном серверу

П - пруфи?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 11:57, Dobryak сказал:

П - пруфи?

нашо мені пруфи, можеш зайти н форум астерки архівний, або можеш попитати у людей на МВ що думають про толіка. Тільки у реальних а не собачок. 

номер 2 - вар так і будет знімати коли вас щимлять чи таки будете тримати? Ну щоб показати що ви такі ж бойці як на форумі?

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:57, firek сказал:

Ти знаєш що буде якщо ми наберемо людей? Вам доедеться як на астерці 500 рил шукати щоб скастувати Глудіо і обісратися?
Чи може ти забув як наш клан без людей скастував на твінів ваш сарай на дварфах, і ви його задефати навіть з паком сармата не змогли. 

Зливайся
 

Так ви грали на МВ3? А де? Коли? Де я вас міг замітити?

Ви пишите якусь дичіну,про "вар з перших секунд". Я вам пишу по ділу... Є Дент,Осади,ТВ. Приходьте туди і показуйте себе.

Там де ви можете себе проявити як "сильний" клан,двосторонній Вар навіть не потрібен,якщо що... Там ПвП зона. А давати одному зарядженому вашому паку вар,для вашого якогось фану,щоби що??? Що нам це дасть? Що вам в загалі доказувати,ви же бронелобі,там броня в 2 пальця :)   (без негативу).  Доказати щось вам неможливо ...

Вар приймає КЛ. Він буде вирішувати,коли прийшов час вас пиздити.

P.s. Надіюсь,що на МВ4,вас буде видно десь. Хоч вас запам'ятають люди 😂,що ви в загалі існуєте.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:11, Dobryak сказал:

Так ви грали на МВ3? А де? Коли? Де я вас міг замітити?

Ви пишите якусь дичіну,про "вар з перших секунд". Я вам пишу по ділу... Є Дент,Осади,ТВ. Приходьте туди і показуйте себе.

Там де ви можете себе проявити як "сильний" клан,двосторонній Вар навіть не потрібен,якщо що... Там ПвП зона. А давати одному зарядженому вашому паку вар,для вашого якогось фану,щоби що??? Що нам це дасть? Що вам в загалі доказувати,ви же бронелобі,там броня в 2 пальця :)   (без негативу).  Доказати щось вам неможливо ...

Вар приймає КЛ. Він буде вирішувати,коли прийшов час вас пиздити.

P.s. Надіюсь,що на МВ4,вас буде видно десь. Хоч вас запам'ятають люди 😂,що ви в загалі існуєте.

значит ти сліпий і не бачив як в тебе забрали замок під дварфами, я не знаю.

 

ВАР з початку це якраз про те сцикуни ви чи ні, зараз я бачу лише зїзди. Бо толік буде плакати в мамблі що його зливають і зніме всі вари, апати будет тільки коли буде бачити 3 людей коли вас людей 20. 

Памятаю як толян на 7 людей зтягнув весь клан в ТОІ зліг 3 рази і зняв вар)))

 

Удачі, містери жопосранчікі

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:11, Dobryak сказал:

Так ви грали на МВ3? А де? Коли? Де я вас міг замітити?

Ви пишите якусь дичіну,про "вар з перших секунд". Я вам пишу по ділу... Є Дент,Осади,ТВ. Приходьте туди і показуйте себе.

Там де ви можете себе проявити як "сильний" клан,двосторонній Вар навіть не потрібен,якщо що... Там ПвП зона. А давати одному зарядженому вашому паку вар,для вашого якогось фану,щоби що??? Що нам це дасть? Що вам в загалі доказувати,ви же бронелобі,там броня в 2 пальця :)   (без негативу).  Доказати щось вам неможливо ...

Вар приймає КЛ. Він буде вирішувати,коли прийшов час вас пиздити.

P.s. Надіюсь,що на МВ4,вас буде видно десь. Хоч вас запам'ятають люди 😂,що ви в загалі існуєте.

Що ж не буде вару з перших секунд якщо нас ніде не видно не бачно? 
Щось у тебе з логічним ланцюжком дуже погано, можу порадити книжку для логіки. 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 13:15, firek сказал:

Що ж не буде вару з перших секунд якщо нас ніде не видно не бачно? 
Щось у тебе з логічним ланцюжком дуже погано, можу порадити книжку для логіки. 

Добре... Точніше скажу... Бо броня у вас,в 2 пальці 😁. Жека Лоб,нервово куре у сторонці ))). Тупо не пробивні.

Вас як КЛАН не видно. Ви ні на що не впливаєте і нічого не вирішуєте ЯК КЛАН.

Питав у людей,кажуть що пару людей ваших заряджених бачили. Ще раз,ПАРУ ЛЮДЕЙ. Нехай навіть вас там 2 КПшки. Це їм ми вар повинні кидати?)

Ще раз,Епік,ТВ,Осади. Приходь і покажи свій клан. А не вбивати афк качерів/фармерів,у ГЦ в низу. Скрін який ви так облизуєте,у себе в группі :) . Це досягнення,пздц 🤣🤦.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:57, firek сказав:

Ти знаєш що буде якщо ми наберемо людей?

Во ви веселі форумчани.😂Дивіться, ато так напружуєтесь,що і до старту не доживете,згорите.
У вас є усі шанси набрати людей і доказати в першу чергу собі, що ви чогось варті.Тож меньше тексту,а більше діла,бо зараз ви як бабки у під'їзду... 

image.png.5b359a73cd106ad46db110a739a56061.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:55, firek сказав:

Asterios x1 найбільш показова штука. А на минулому мв був найбільшим пиздуном серверу

Окей. Продовжимо. Як саме і де саме він когось обманув? А то раптом дійсно людина видає себе не за ту, а ми з ним граємо. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.09.2023 в 12:57, firek сказав:

Ти знаєш що буде якщо ми наберемо людей? Вам доедеться як на астерці 500 рил шукати щоб скастувати Глудіо і обісратися?
Чи може ти забув як наш клан без людей скастував на твінів ваш сарай на дварфах, і ви його задефати навіть з паком сармата не змогли. 

Зливайся
 

Кого ти зможеш набрати - це хіба вузьких. Бо Більша частина наших товаришів і земляків тут з нами. Менша частина в школярів + в них там інтернешнал ком*юніті буде. Кого ти зібрати зможеш? Ваш клан це хто? Мільйон вузьких? Бо більше нікого й не залишається 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...