Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

27.08.2023 в 18:43, Yrel сказав:

Але,граючи на астерке і ковтаючи багато чого від адмінів(особливо заборонялася украінська мова,притисняли і принижали гравців), своїм мемберам Анатолій казав - будемо терпіти, бо грати то хочеться 😎  Хоча мембери клана на це дуже скаржились.

от чесне слово, мене вже це заіпало читати. Не в обіду, я справді дуже ціную те, що ти перейшла/перейшов на українську і дуже це поважаю і завжди підтримую всіх таких людей, кому це просто чи не просто дається. Але ж, бл-_-ть, зараз ти спекулюєш на темі мови(в цій мові, бл-_-ть, є буква Ї) і видаєш себе за трохи іншу людину і людину інших цінностей та поглядів, ніж ти є насправді, то давай я тобі напишу як українською написати те, що ти написав/написала і це мало б бути ось так(розділові знаки не редагував, бо то вже хай левел складності буде):
"Але, граючи на астерІОСІ і ковтаючи багато чого від адмінів(особливо заборонялася украЇнська мова, притІсняли і принижУВАЛИ гравців), своїм мемберам Анатолій казав - будемо терпіти, бо грати то хочеться  😎 Хоча мембери кланУ на це дуже скаржились"
Згиньте звідси із вашими псевдофактам і псевдопатріотизмом. Замість того, щоб просто побажати успіхів один одному і грати в тому українському клані, який більше до душі, ви розводите тупо срач і поливаєте нас брудом

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:19, Alestat1k сказал:

прости, но после такого маркетинга  я лучше к Филипу в БреганДэрт пойду. без негатива.

главное что бы как с Филей не получилось как в етом видео

а то ой как неудобно потом будет

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:21, SoloSws сказал:

Ну и катись колбаской, губошлёп

ой, маленький ты обиделся?) ну ну, не переживай, иди залезь к Леджеру на коленки, он погладит тебя, приголубит) такой старательный рекрутер думаю у него на вес золота)
самое интересное, за все наше общение, я не разу не перешел на обзывательства в твою сторону, а ты сразу переходишь на личности. Значит у вас это нормальная тема в ОС. А в таком камьюнити я играть явно не буду, где кто-то, позволяет себя оскарблять другого человека.

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:23, atoll13 сказал:

главное что бы как с Филей не получилось как в етом видео

а то ой как неудобно потом будет

есть видео интересней где мы на глудио с Люцифером шотаем бреганов) там веселее)

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:24, Alestat1k сказал:

ой, маленький ты обиделся?) ну ну, не переживай, иди залезь к Леджеру на коленки, он погладит тебя, приголубит) такой старательный рекрутер думаю у него на вес золота)
самое интересное, за все наше общение, я не разу не перешел на обзывательства в твою сторону, а ты сразу переходишь на личности. Значит у вас это нормальная тема в ОС. А в таком камьюнити я играть явно не буду, где кто-то, позволяет себя оскарблять другого человека.

Утютю, на губошлепа обиделся

 Членодевка

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хлопаки, та і взагалі до вас негативу ніколи(майже) небуло, то Толя не в міє в правдиву, конструктивну критику з самоеронією. То і визначає ті самі лідерскі якості яких нема. Лише амбіції, та першість. 

Изменено пользователем 2Fast2Cast
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:26, SoloSws сказал:

Утютю, на губошлепа обиделся

 Членодевка

1) на больных не обижаются)
2) я просто сделал вывод что ты глупышка вот и все.

Очередной интернет воин. Успехов тебе по жизни ( нет)

 

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:02, SoloSws сказав:

Хто "ви", курво

Хто    "ви" ? 

Озирніться

Я один тут 

2Fast2Cast

Yrel

Azam

Censor

kolianya33

SoloSws

Я лише озирнувся, як ти і сказав, просто прогортавши історію. Думаю, в тебе із зором не все ок, або з математикою чи логікою. Але то моє припущення, я не лікар, діагнозів не ставлю

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:28, 2Fast2Cast сказал:

Хлопаки, та і взагалі до вас негативу ніколи(майже) небуло, то Толя не в міє в правдиву конструктивну критику з самоеронією. То і визначає ті самя лідерскі якості яких нема. Лише амбіції, та першість. 

мы к вам тоже без негатива, но вы пришли,и начали уверять нас что мы сделали не такой выбор, и обязаны играть только в клане ОС. Начали оскорблять нашего товарища, это и затригирило  всех ребят. Можно было нормально обсудить совместную игру 2х кланов для достижения больших результатов, но вы начали кидатся какашками. ну такое себе.

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:30, Lucifer_UA сказал:

2Fast2Cast

Yrel

Azam

Censor

kolianya33

SoloSws

Я лише озирнувся, як ти і сказав, просто прогортавши історію. Думаю, в тебе із зором не все ок, або з математикою чи логікою. Але то моє припущення, я не лікар, діагнозів не ставлю

Мамкин шерлок

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:31, Alestat1k сказал:

мы к вам тоже без негатива, но вы пришли,и начали уверять нас что мы сделали не такой выбор, и обязаны играть только в клане ОС. Начали оскорблять нашего товарища, это и затригирило  всех ребят. Можно было нормально обсудить совместную игру 2х кланов для достижения больших результатов, но вы начали кидатся какашками. ну такое себе.

Звикай, хлопе, ми в інтернеті на форумі єглобала

Тут і пісюном по губі поводять, і мамку згадують

    Ну і нагадаю

Свідомі українці обирають ОлдСкул))

Изменено пользователем SoloSws
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:34, SoloSws сказал:

Звикай, хлопе, ми в інтернеті на форумі єглобала

Тут і пісюном потрібні поводять, і маску згадують

    Ну і нагадаю

Свідомі українці обирають ОлдСкул))

ну не выходит у тебя писать на Украинском, ну не твое это. или переводчик юзай, или уже пиши на русском, я первые пару минут сижу и пытаюсь понять, что ты хотел сказать, ну серьезно.

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...