Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

27.08.2023 в 22:51, Anatolii_Ukraine сказал:

Ти хоч одного бачив?)

Коли до тебе Сармат перейшов в нього грали росіяни. Ті самі шо й в Леджера... але то інше? так? Толя?

Изменено пользователем 2Fast2Cast
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 23:54, 2Fast2Cast сказав:

Коли до тебе Сармат перейшов в нього грали росіяни. Ті самі шо й в Леджера... але то інше? так? Толя?

Боже, це піздабольство 1000 рівня, назви нік хоть одного такого в нашій паті.

Изменено пользователем Tyrrany
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 22:56, Tyrrany сказал:

Боже, це піздабольство 1000 рівня, назви нік хотб одного такого в нашій паті.

А через кого казкар пішов?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 23:57, 2Fast2Cast сказав:

А через кого казкар пішов?

Ну ти в нього запитай, через що він пішов.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 22:58, Tyrrany сказал:

Ну ти в нього запитай, через що він пішов.

Не через що, а через кого. Його позиція була принципіальна.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 23:54, 2Fast2Cast сказал:

Коли до тебе Сармат перейшов в нього грали росіяни. Ті самі шо й в Леджера... але то інше? так? Толя?

Выглядит как шовинизм, предлагаю вам подуспокоиться и заканчивать. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 23:59, 2Fast2Cast сказав:

Не через що, а через кого. Його позиція була принципіальна.

Зроз, ну живи в своїй видуманій реальності.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

27.08.2023 в 23:54, 2Fast2Cast сказав:

Коли до тебе Сармат перейшов в нього грали росіяни. Ті самі шо й в Леджера... але то інше? так? Толя?

Ти мене в вашу крінжову розборку не приплітай, будь ласка. Особливо з такими вкидами. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а може не сратись один з одним, а активно набирати людей, зібратись в альянс і зробити те, заради чого ми всі готуємось?) імпакт від'ємний від цієї духоти

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не хочу нікого ображати, але все ж:

Анатолій, ти - НЕ геніальний стратег, невизнаний геній гри, чи феноменальний організатор. І справа навіть не в ПВЕ-орієнтованих підпивасах тагнутих по некст таргету, які складають основу твого клана. А у тобі і твоїх навичках. Ти і твій клан - це українська версія Джарлакса з його недолугими БреганДертами.

Чи погано це? Ні! Але читати всі ці пафосні заяви трохи крінжово. Варто знати свою роль. 😉

А всім нашим гравцям, які дійсно хочуть отримати яскраві враження від повноцінної гри, рекомендую ознайомитись з темкою набору в клан OldSchool 🔥

P.S. Так багато тексту в цій темі, проте жодної відповіді від тебе у цікавій темці з минулорічного МВ. Наклеп, чи всієї правди ми не знаємо? :thinking: 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 00:17, Censor сказав:

Не хочу нікого ображати, але все ж:

Анатолій, ти - НЕ геніальний стратег, невизнаний геній гри, чи феноменальний організатор. І справа навіть не в ПВЕ-орієнтованих підпивасах тагнутих по некст таргету, які складають основу твого клана. А у тобі і твоїх навичках. Ти і твій клан - це українська версія Джарлакса з його недолугими БреганДертами.

Чи погано це? Ні! Але читати всі ці пафосні заяви трохи крінжово. Варто знати свою роль. 😉

А всім нашим гравцям, які дійсно хочуть отримати яскраві враження від повноцінної гри, рекомендую ознайомитись з темкою набору в клан OldSchool 🔥

P.S. Так багато тексту в цій темі, проте жодної відповіді від тебе у цікавій темці з минулорічного МВ. Наклеп, чи всієї правди ми не знаємо? :thinking: 

 

Тема від чувака, який лівнув з клану із-за великої кількості варів, який не міг вбити навіть когось з тих самих бреган дертів, лівнувши з клану почав пкшити наших чуваків на макросах і в результаті отримав вар, і хейт від нас. А ти хоч знаєш хто це?)))) ось і ніхто не знає

Черговий раз пробуєте когось покликати до себе в нашій темі - топ стратегія). Всі "ваші" гравці вже в вас, тому йди звідси і не смерди

Изменено пользователем Anatolii_Ukraine
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну що, а ми продовжуємо набір в наш дружній український пвп-направлений колектив.
Набираємо КП/напів КП/Плів/соло гравців

Изменено пользователем Anatolii_Ukraine
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Писати можна багато,говорити теж,я грав і з анатолієм у групі,і з його братом (Сатана,Люцифер)якщо не помилюся це і є він (дмитро),організації у вас немає хлопці,на жаль керівник толя з тебе такий собі,грав я не один старт і не один сервер,правда це було останні рази з надією що щось зміниться,але все йшло тільки у гіршу сторону,у звязку з чим я був змушений покинути цей таг.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 00:47, kolianya33 сказав:

Писати можна багато,говорити теж,я грав і з анатолієм у групі,і з його братом (Сатана,Люцифер)якщо не помилюся це і є він (дмитро),організації у вас немає хлопці,на жаль керівник толя з тебе такий собі,грав я не один старт і не один сервер,правда це було останні рази з надією що щось зміниться,але все йшло тільки у гіршу сторону,у звязку з чим я був змушений покинути цей таг.

Кек, помиляєшся) Прикольно) а на який серверах грав і в якому році?) Розклади по факту, цікаво просто, щоб не було пустослів'я(як ми вже бачили вище)
П.С. Тоді тобі, в олд скул дорога, також суто український клан має бути вже на цьому сервері, бо пріоритети ніби змінились в них(але то вже буде відомо точно після старту)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...