Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

13.09.2023 в 18:24, iHellraiser сказав:

змінити на Олдскулiв

Ой,ну починається 😂Якщо ти відносишся до цього клану, то я принципово буду грати в Україні.Адже займатись таким рекрутингом це говорить про те, що ви самі себе не поважаєте та ще про те, що у вас все погано із паками.Тому попутного вітру…💨🍑

image.png.5b359a73cd106ad46db110a739a56061.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13.09.2023 в 11:49, HardOps сказал:

Ой,ну починається 😂Якщо ти відносишся до цього клану, то я принципово буду грати в Україні.Адже займатись таким рекрутингом це говорить про те, що ви самі себе не поважаєте та ще про те, що у вас все погано із паками.Тому попутного вітру…💨🍑

мені насрать на обидва клани))) я не маю відношення до даного клану а даю тобі просто пораду людини яка грає вже 3й сезон тут і знає хто на що здатний) Ти можеш робити все що хочеш пупсик)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13.09.2023 в 19:11, iHellraiser сказав:

даю тобі просто пораду

Ну якщо сьогодні день порад,тоді і я тобі дам пораду:"Залиш свою пораду при собі,пупсик"😉

image.png.5b359a73cd106ad46db110a739a56061.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13.09.2023 в 12:17, HardOps сказал:

Ну якщо сьогодні день порад,тоді і я тобі дам пораду:"Залиш свою пораду при собі,пупсик"😉

ти міг бути просто розумнішим і не відповідати))) але ти як звичайно обiсрався малий xD

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13.09.2023 в 19:20, iHellraiser сказав:

ти міг бути просто розумнішим і не відповідати))) але ти як звичайно обiсрався малий xD

Ну ну.Це випадково не у стилі форумних "бойцов", коли закінчуються аргументи писати що хтось обісрався ?

image.png.5b359a73cd106ad46db110a739a56061.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13.09.2023 в 18:24, iHellraiser сказав:

Апну побратимів! але хочу застерегти що клан вам краще змінити на Олдскулiв. Тому що в цьому клані ви далі облоги форту не пограєте на жаль

Боже,які позорники. Спочатку пробували в темі нашого клану порозказувати які ми погані і агітували до своїх ос, але обкакалися, тепер ще й тут. Хартьфу. 100 раз доказуєте як складно грати без русні в клані,людей не хватає.

На кого ваші висери розраховані взагалі не розумію 

Заходиш на канал нашого клану https://youtube.com/@ukraineclan1343?si=06IJ3QioAXr8iyiC

і бачиш чим ми займалися на МВ3 і на інших сервах в принципі 

Изменено пользователем Anatolii_Ukraine
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...