Перейти к публикации
MapeBo

Набор в Клан UAsquad (Water)

Рекомендованные сообщения

Добряк дякую =)) Чесно кажучи не можу та не маю бажання щось казати , але Добряк виглядає як людина яка все пише обосновуючи ) Завжди погано коли нас й так мало , а ми щей сваримося, але якщо є на то підстава , то....
Ви ще більше підігріваєте інтерес к грі =)) Дякую усім )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В чужой темке одни неудачники плачут что другие неудачники их как то обидели =))) Поздравляю - вы не просто дауны, вы реально лучшие клоуны этого сервера. Вот будет угар когда вы дошики снова начнете за пиксели друг дружке вылизывать

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 23:24, MapeBo сказал:

Добряк дякую =)) Чесно кажучи не можу та не маю бажання щось казати , але Добряк виглядає як людина яка все пише обосновуючи ) Завжди погано коли нас й так мало , а ми щей сваримося, але якщо є на то підстава , то....
Ви ще більше підігріваєте інтерес к грі =)) Дякую усім )

Мені просто максимально не приємно,що на сервері було 2 українські клани. І один із них (ОлдСкули),ще за 2 місяці до старту,дав зрозуміти що їм плювати на все це. Українці,не українці. Їм потрібні люди у клан,саме їм у клан,а не в аллі/союз. А там хоч трава не рости...

І для них усі методи хороші. Брехали,якісь предьяви кидали,ПЛів переманювали. Що тільки не робили. Вони ж одне з перших повідомлень яке написали нам,це "Ми вас як Аллі,навіть не розглядали". Розумієш рівень?) Єдиний український клан,вони не розглядали як союзника. А коли набирають людей,вони пишуть про "єднання" українців. Це вже щось,з чим до психолога сходити не завадило би...

Он відригнув HotDog у темкі))). Він теж прибігав до нас у темку брудити. Але я та й усі інші,тупо ржали з нього 🤣.

А коли ти розумієш що оце усе,без якогось привода тобі роблять українці... Просто щоб засосати трошки більше людей... Біда.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 00:02, Dobryak сказал:

Мені просто максимально не приємно,що на сервері було 2 українські клани. І один із них (ОлдСкули),ще за 2 місяці до старту,дав зрозуміти що їм плювати на все це. Українці,не українці. Їм потрібні люди у клан,саме їм у клан,а не в аллі/союз. А там хоч трава не рости...

І для них усі методи хороші. Брехали,якісь предьяви кидали,ПЛів переманювали. Що тільки не робили. Вони ж одне з перших повідомлень яке написали нам,це "Ми вас як Аллі,навіть не розглядали". Розумієш рівень?) Єдиний український клан,вони не розглядали як союзника. А коли набирають людей,вони пишуть про "єднання" українців. Це вже щось,з чим до психолога сходити не завадило би...

Он відригнув HotDog у темкі))). Він теж прибігав до нас у темку брудити. Але я та й усі інші,тупо ржали з нього 🤣.

А коли ти розумієш що оце усе,без якогось привода тобі роблять українці... Просто щоб засосати трошки більше людей... Біда.

а що поганого що леджер хоче пограти в біг вар, а ви на це не здатні, то навіщо йому розглядати вас у аллі?

Изменено пользователем dimmar
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 10:01, dimmar сказал:

а що поганого що леджер хоче пограти в бін вар а ви на це не здатні, то навіщо йому розглядати вас у аллі?

Він може грати хоч у біг вар,хоч в очко. І аліянс може знов з росіянами зробити,як він любе,а не з українцями.

Я пишу про те,що Леджер робе по відношенню до українських кланів. Він намагається усе зруйнувати,тільки щоб йому було гарно. Плювати він на іншіх українців хотів,якщо вони не хотять бути у його клані (грали,бачили,бруду начитались по відношенню до нас). І оці висери про "єднання" звучать дуже не доречно,з його вуст.

Хоче грати,хай грає! Нехрен лізти до інших кланів!!! Так тобі зрозуміло? 

P.s. він вже який сервер намагаєтся у Біг Вар грати на МВ? 3й? 4й? І завжди грає на 3му місці,після Заборів та Райзів. А тут без Сармата та росіян,він хоче бути ТОПОМ!!! Угу... Логічно... Щасти 🤦.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 10:21, Dobryak сказав:

P.s. він вже який сервер намагаєтся у Біг Вар грати на МВ? 3й? 4й? І завжди грає на 3му місці,після Заборів та Райзів.

На цьому можна з тобою будь-які дискусії закінчувати, ти б спочатку пограв на 1 та 2 сезоні щоб робити таку оцінку і відригувати такий коментар :)


Ну і загалом найс просто висмоктувати з пальця свої бурхливі фантазії не аргументуючи їх жодним пруфом, мабуть телемарафон передивився. 😔
Бажаю тобі читати книги щоб твоє аналітичне мислення розвивалось і в твій спектр бачення світу додались нові кольори крім чорного та білого бо читаючи твої коментарі зараз я бачу просто наївну дитину яка вірить в свою точку зору і не готова до адекватних дискусій.

P.S. можеш ще пошукати інфу з 1 сезону де OS домінували 70% серверу та забирали 90% епіків 2-3 місяці підряд)

Изменено пользователем Степан Андрійович
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 11:34, Dobryak сказал:

Леджер вже заплакав,прийшли кланом клоунів ставити ха-ха-ха.

Жалюгідні.

Отпишу тебе 1 раз и дискус с тобой не войду, ибо я вижу по тебе безсмысленно. Не играл не с ос ни с вами . Но по твоим постам вижу как тебя бомбит. И мой тебе совет. Выдыхай. Один тип тебе поставил клоуна и ты уже орешь что это леджер и они пришли кланом, хотя клоуна ставил 1 только тип. Повторюсь не знаю ни его ни вас. Но читая твои посты я вижу что у тебя какая то маничка. Мой тебе совет, перезагрузись, иначе выглядит убого

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 11:56, Степан Андрійович сказал:

На цьому можна з тобою будь-які дискусії закінчувати, ти б спочатку пограв на 1 та 2 сезоні щоб робити таку оцінку і відригувати такий коментар :)


Ну і загалом найс просто висмоктувати з пальця свої бурхливі фантазії не аргументуючи їх жодним пруфом, мабуть телемарафон передивився. 😔
Бажаю тобі читати книги щоб твоє аналітичне мислення розвивалось і в твій спектр бачення світу додались нові кольори крім чорного та білого бо читаю твої коментарі зараз я бачу просто наївну дитину яка вірить в свою точку зору і не готова до адекватних дискусій.

P.S. можеш ще пошукати інфу з 1 сезону де OS домінували 70% серверу та забирали 90% епіків 2-3 місяці підряд)

опа, навіть Серйозна людина не вивіз марення добряка читати))

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 11:56, Степан Андрійович сказал:

На цьому можна з тобою будь-які дискусії закінчувати, ти б спочатку пограв на 1 та 2 сезоні щоб робити таку оцінку і відригувати такий коментар :)


Ну і загалом найс просто висмоктувати з пальця свої бурхливі фантазії не аргументуючи їх жодним пруфом, мабуть телемарафон передивився. 😔
Бажаю тобі читати книги щоб твоє аналітичне мислення розвивалось і в твій спектр бачення світу додались нові кольори крім чорного та білого бо читаю твої коментарі зараз я бачу просто наївну дитину яка вірить в свою точку зору і не готова до адекватних дискусій.

P.S. можеш ще пошукати інфу з 1 сезону де OS домінували 70% серверу та забирали 90% епіків 2-3 місяці підряд)

Я не стверджував,я написав "скільки намагаєтся?". Ну може перший і був без сильних кланів,ви там щось могли. Я граю з 2го МВ і з того часу. Ви далекі від домінування...

Що ти там про аргументи кажиш? Ми вам вже стільки пруфів накидали. Що я навіть не знаю 🤦. Але ти не бачів і то не правда так?

Є факти. Ви почали лити на нас бруд. Ви почали про нас брехати . Ви і тільки ви,намагаєтесь тягати в нас паки та мемберів. Це факт. 100 разів доказаний факт. Зі скрінами та пруфами.

P.s. за вашою логікою,я повинен тобі клоуна поставити,чи ні ??? 😂😂😭

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 12:04, ACKAJI сказал:

Отпишу тебе 1 раз и дискус с тобой не войду, ибо я вижу по тебе безсмысленно. Не играл не с ос ни с вами . Но по твоим постам вижу как тебя бомбит. И мой тебе совет. Выдыхай. Один тип тебе поставил клоуна и ты уже орешь что это леджер и они пришли кланом, хотя клоуна ставил 1 только тип. Повторюсь не знаю ни его ни вас. Но читая твои посты я вижу что у тебя какая то маничка. Мой тебе совет, перезагрузись, иначе выглядит убого

Ну я тебя понял... Что ты нехера не понял,но всё понял! Понятно...

Такі ось люди підтримують Леджера 🤣. Це 12 балів. Тупо Овації в студію 😁.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По Sith добряче прилетіло 🤣.

Гориииить палає. 

Не ображайся Сітх. На правду не ображаються...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...