Перейти к публикации
Ledger

OldSchool ІNTERNATIONAL Clan

Рекомендованные сообщения

22.08.2024 в 16:38, CapMaT сказал:

Ти дебіл?) В контексті цієї розмови, "пачка/пачек/паті" - це похідне від англ. "party" - тобто група, команда, партія. І це не має жодного відношення до слова "пачка" (англ - bundle, packet). Це дуже крінжово, коли трієшник намагається в правопис.

Боже мій, яка ж недолуга спроба змінити тему розмови з факту того, що ти спочатку розказуєш своїм ПЛам про систему ДКП і що весь буст належить групі, а коли хлопці від тебе лівають, ти як ображена дівчинка хуяриш в пм Сафері, щоб у них відібрали епік. 

Я на особистості не переходив, але бачу для тебе це ок, тому буду мати це на увазі в подальшому спілкуванні. Просто тобі, як людині недалекій, пояснив як правильно, щоб ти в подальшому не робив таких помилок.  Основним же посилом було - по-перше те, що це не твоє діло, які домовленості у мене з моїми групами. І по-друге я тобі нагадав, як ти обісрався на скрайді. Якщо тебе лише питання мови і правопису зачепило, значить з іншим ти згоден і тобі немає що відповісти.

22.08.2024 в 17:21, CapMaT сказал:

Ти читати вмієш? Давай ще раз - я підняв тему дкп системи та реколу епіка. Яку ви чомусь максимально ігноруєте. Ви ж тут розвели і про мову, і про скрайд, і про якісь образи. Ось вся ця хуйня - мені не цікава. Якщо немає чого відповісти по суті - окей, хай так і буде) все що хотів, я вже сказав 

На цю твою репліку  відповідаю ще раз, тому що до тебе з одного разу не зовсім доходить: питання МОЄЇ дкп системи і реколу епіка в МОЄМУ клані повинно тебе хвилювати в останню чергу. Тебе повинно хвилювати - чому ти обісрався на скрайді зі своїм кланом і з ким в черговий раз засосатися, щоб не обісратися знову. 

Cтавимо собі найвищі цілі і разом їх досягаємо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

22.08.2024 в 21:08, Ledger сказав:

На цю твою репліку  відповідаю ще раз, тому що до тебе з одного разу не зовсім доходить: питання МОЄЇ дкп системи і реколу епіка в МОЄМУ клані повинно тебе хвилювати в останню чергу. Тебе повинно хвилювати - чому ти обісрався на скрайді зі своїм кланом і з ким в черговий раз засосатися, щоб не обісратися знову. 

Може ти й правий, що це не моє діло (хоча та група, що від тебе лівнула - пішла саме до мого клану, і саме тому в тебе так порвало дупу, що ти вирішив втопити залишки своєї гідності і зареколити в хлопців епік), але відчуваю своїм обов'язком попередити потенційних гравців, що в цьому клані прийнято найобувати своїх мемберів. 

І я не знаю, чому тебе так зациклило на темі скрайда, куда я пішов пограти в 3 паті, і що успішно продовжую робити і зараз, отримуючи задоволення від дейлі гри. Але якщо тебе так цікавить тема з "обісратися" - раджу подивитися на свою гру на мв4. Ось де приклад як можно еталонно обісратися. 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

22.08.2024 в 22:50, CapMaT сказал:

Може ти й правий, що це не моє діло (хоча та група, що від тебе лівнула - пішла саме до мого клану, і саме тому в тебе так порвало дупу, що ти вирішив втопити залишки своєї гідності і зареколити в хлопців епік), але відчуваю своїм обов'язком попередити потенційних гравців, що в цьому клані прийнято найобувати своїх мемберів. 

І я не знаю, чому тебе так зациклило на темі скрайда, куда я пішов пограти в 3 паті, і що успішно продовжую робити і зараз, отримуючи задоволення від дейлі гри. Але якщо тебе так цікавить тема з "обісратися" - раджу подивитися на свою гру на мв4. Ось де приклад як можно еталонно обісратися. 

 

З  мв1 на цьому сервері епік клановий і всі хто грав у мене в клані, та і в інших кланах цим принципом керувалися, тому твої нападки ні про що

А на рахунок скрайда ти про кайф в дейлі в 3 паті розкажеш комусь іншому.Ти хотів зібрати норм сайд, позиціонувався на форумі, намагався купити паки.  може питання в тому кому вистачило заплатити 50-60к дерев'яних? Вважаю своїм обов'язком попередити всіх твоїх потенційних гравців, що якщо ти їм не проплатив стартовий донат то ти їх не  вважаєш "хорошим паком"

Screenshot_1035.png

Изменено пользователем Ledger

Cтавимо собі найвищі цілі і разом їх досягаємо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

22.08.2024 в 23:45, Ledger сказав:

З  мв1 на цьому сервері епік клановий і всі хто грав у мене в клані, та і в інших кланах цим принципом керувалися, тому твої нападки ні про що

Ніяких нападок. Лише констатував факт, що ти запровадив ДКП систему, де розповідав своїм групам, що буст після викупу буде належати їм, а коли група лівнула до мене, ти побіг плакати адмінам і реколити епік. Не більше, не менше. Лише факти.

 

А щодо скрайду) ну це навіть трохи смішно, коли ти починаєш використовувати як джерело інформації, паблік лобатого xD Каже - "позиціонувався на форумі", оце так крінж ))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 00:00, CapMaT сказал:

Ніяких нападок. Лише констатував факт, що ти запровадив ДКП систему, де розповідав своїм групам, що буст після викупу буде належати їм, а коли група лівнула до мене, ти побіг плакати адмінам і реколити епік. Не більше, не менше. Лише факти.

 

А щодо скрайду) ну це навіть трохи смішно, коли ти починаєш використовувати як джерело інформації, паблік лобатого xD Каже - "позиціонувався на форумі", оце так крінж ))

Пішов нахуй - зрозумів? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 00:00, CapMaT сказал:

Ніяких нападок. Лише констатував факт, що ти запровадив ДКП систему, де розповідав своїм групам, що буст після викупу буде належати їм, а коли група лівнула до мене, ти побіг плакати адмінам і реколити епік. Не більше, не менше. Лише факти.

 

А щодо скрайду) ну це навіть трохи смішно, коли ти починаєш використовувати як джерело інформації, паблік лобатого xD Каже - "позиціонувався на форумі", оце так крінж ))

Я думаю кожен може відкрити той самий форум і ознайомитися з тим, що ти писав (насправді не хочу рекламити ту помийку)

Скільки кажеш проіснував твій клан там? Тиждень? Далі ти влився ще в якийсь непотріб, який не міг жодного епіка у лобатого віджати) це факти.

А та історія яку ти намагаєшся форсити, це твої вигадки. Я запровадив ДКП систему за допомогою якої розприділяю буст всередині клану і той буст належить групі поки вона в клані.

Изменено пользователем Ledger

Cтавимо собі найвищі цілі і разом їх досягаємо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 00:17, Ledger сказав:

Я думаю кожен може відкрити той самий форум і ознайомитися з тим, що ти писав (насправді не хочу рекламити ту помийку)

Скільки кажеш проіснував твій клан там? Тиждень? Далі ти влився ще в якийсь непотріб, який не міг жодного епіка у лобатого віджати) це факти.

А та історія яку ти намагаєшся форсити, це твої вигадки. Я запровадив ДКП систему за допомогою якої розприділяю буст всередині клану і той буст належить групі допоки вона в клані.

Ти можеш і далі продовжувати намагится з'їхати з теми, вигадити собі якесь виправдання, чи ще раз згадати скрайд, але є зафіксований факт, де ти буквально спочатку кажеш людям про нову дкп систему, кажеш що епік буде належати групі і 0 інфи про якусь властність клану, а потім вже на ходу вигадуєш якісь нові правила і реколиш в них епік. Якщо до цього мува до тебе і була якась повага, то тепер лише відраза і зневага.

 

Знову ж таки, розуміючи, звідки ти береш інфу про скрайд (паблік лобатого, це просто жеееесть), я не здивований твоєю обізнаністью. Але чєєл, ти просто виглядаєш жалюгідно, коли намагаєшся вколоти мене моєю грою на скрайді, взагалі нічого не знаючи ))

image.png.98ff139492b9d9124f906bc167cceafe.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 00:32, CapMaT сказал:

Ти можеш і далі продовжувати намагится з'їхати з теми, вигадити собі якесь виправдання, чи ще раз згадати скрайд, але є зафіксований факт, де ти буквально спочатку кажеш людям про нову дкп систему, кажеш що епік буде належати групі і 0 інфи про якусь властність клану, а потім вже на ходу вигадуєш якісь нові правила і реколиш в них епік. Якщо до цього мува до тебе і була якась повага, то тепер лише відраза і зневага.

Не включай дурня🤡, де я казав що епік буде належати групі, а не клану? До чого тут дкп система, про яку ти нічого не знаєш, і правила сервера про клановий епік, яка відома з першого сезону? Тим більше ти грав у мене в клані і знаєш як все працює

А на рахунок відрази і зневаги до тебе, то це все ще після проголошеного альянсу з вулезом. Задоволення від спілкування з такими як ти немає ніякого.

Читачам цієї теми надобраніч.

 

Cтавимо собі найвищі цілі і разом їх досягаємо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...