Перейти к публикации
Ledger

Fighting geese(таг OldSchool)

Рекомендованные сообщения

          Всім привіт!

         Була надія, що вдасться обійтися без добору людей з форуму, але життя вносить корективи у плани і тому кілька людей, що повинні були починати в мейні, зможуть бути в кращому випадку на слотах десяток.

         Шукаємо в кп людей, які знають як грати в командну гру, знають як натискати кнопки, бажано знайомих або тих, за кого можуть дати рекомендації знайомі.

         Сетап – магічний, про слоти зможемо домовитися: є можливість пограти як на слоті дд так і на сапорті.

         Від вас ми хочемо:

1. Адекватність, гра на позитиві, без духоти. Нормально сприймати критику та вносити конструктив при обговоренні проблемних ситуацій.

2. Не пропускати прайми без поважних причин. Якщо у вас щось сталося я або зам пл мають знати завчасно.

3. Стартовий донат обов’язковий – па, клуб карта, стартовий набір, розширення інвентарю, профи, тату.

4. Енергонезалежність. У випадку відсутності електроенергії, у вас мають бути такі технічні засоби, щоб група не відчувала вашої відсутності через цю проблему( для 10 це не обов’язкова умова)

5. Любити свого чара, займатися ним, не обмежуватися лише годинами прайм тайму, у випадку, якщо така можливість є.

       Крім людей в мейн шукаємо людей на слоти десяток – вимоги до них дещо менші, але головне на чому варто зробити акцент те, що всі вони є частиною групи і результат групи має бути на першому місці. В цей же час будемо намагатися зробити так, щоб вони не були відокремлені від загальної двіжухи і отримували задоволення від спільної гри та розвитку їх персонажа.

Для більш конкретної інформації пишіть мені в тг - https://t.me/LedgerOS

Діскорд – ledgeros

 

Cтавимо собі найвищі цілі і разом їх досягаємо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

06.09.2024 в 10:53, AgresssorBunx сказал:

У мене дома бігає 😁

Твій класний кіт,але сумніваюсь,що в твого кота є така дивина як у того кота,що на малюнку 🙃

Sapiens dominabitur astris  💙💛🦉

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

06.09.2024 в 11:14, Yrel сказал:

Твій класний кіт,але сумніваюсь,що в твого кота є така дивина як у того кота,що на малюнку 🙃

Ну та, у мого котика ротик є )) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

06.09.2024 в 14:10, AgresssorBunx сказал:

Ну та, у мого котика ротик є )) 

Ти впорався з завданням через 3,5 години) Непоганий результат 😁

Sapiens dominabitur astris  💙💛🦉

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

06.09.2024 в 14:34, Yrel сказал:

Ти впорався з завданням через 3,5 години) Непоганий результат 😁

Чим я ще на роботі би займався )) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

06.09.2024 в 15:44, AgresssorBunx сказал:

Чим я ще на роботі би займався )) 

Знайти дивного кота треба було не більш чим за 7 секунд😎

Sapiens dominabitur astris  💙💛🦉

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

06.09.2024 в 18:20, Yrel сказал:

Знайти дивного кота треба було не більш чим за 7 секунд😎

Ну нормально, я вклався у вказаний час ) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...