Перейти к публикации
NothingIsEternal

🐈​​🐴​Уход от агатионов ! Добавляем вариативность физ\маг групп!​🐈​​🐴​

Выбираем судьбу саммонеров !  

118 пользователей проголосовало

  1. 1. Что выбрать для продолжения интересной игры на сервере?

    • Агатион всему серверу, нерф класса саммонер и безальтернативность метовых пати-сетапов
      63
    • Без агатиона, небольшой баф класса саммонер и вариативность в пати-сетапах
      55


Рекомендованные сообщения

On 9/17/2024 at 9:48 AM, Moder said:

А так все хотят и рыбку съесть и на что-то присесть, да еще и чтобы было удобно при этом.

В этом весь и смысл, бедные-несчастные маги не смогут в пве на похуй флешку зажимать без бафа, а в пвп саммонер недостаточно эффективный в глазах киберспортсменов 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  Пост душноти

Напишу таки підсумковий пост про агатіони (від себе), який дочитає 2-3 чоловіка, яким правда цікава ця тема, а не просто "я хочу щоб було так як хочу, бо я - пуп землі".

Людям з філософією "мені подобається = хороші зміни" не читати.

State the issue
Якби хто не хотів визнавати, але корінь проблеми бафа самонів лежить в ОПБ. На даному етапі ми в тому становищі, коли паті привчилися грати з бафом від персонажа, якого немає в паті (це важливий момент, так як зараз фокус на самонах, але це релевантно і для інших класів). Звідси виникає псевдо-аргументи "нащо форсити включати саммонера в паті" і "ми не готові відмовитися від цього бафа". Псевдо вони від того, що думка, що самон баф має бути в КОЖНІЙ паті - абсолютно хибна. Існує 30+ проф зі своїми перевагами та недоліками - наберіть собі 9, які ви вважате найбільш підходящими. Але це ліричний відступ.
Повертаємося до реалій: Пачки знайшли щілину в системі і активно її абузять. Більш грубим прикладом такого випадку є дюп адени на старих серверах. З цим можна сперечатися, але суть однакова: знайти дірку в с-мі -> абузити дірку наче це чиясь мамаша. Різниця лише в тому, що ОПБ - це та дірка, яку дозволили абузити занадто довго, тож тепер частина комʼюніті, яка сприймає це за норму виросла настільки, що просто всіх перебанити, або наглухо закрити дірку - стане дуже болючим рішенням для адміністрації (життєвою аналогією був би сухий закон, який впроваджують людям, які просто звикли бухати. Бухати - погано, але так як це робить дуже суттєва частина населення заборона вдарить найсильніше по тим, хто це заборонив).

Agation resolution
Одним з можливих рішень і, за словами адміністрації, найпопулярніших став агатіон з бафом самонера, що просто дає баф (не спекулюю як саме, на паті, чи власнику, чи сольнику, бо немає ще реліз нотів). Як вирішувалася популярність - невідомо, так як тестова опція була додана буквально перед мерджем, коли онлайн суттєво впав (також не оперую тут вигаданими відсотками на кшталт "ну мені так здається"). Як проводилися заміри? Які були групи під юзер-інтервʼю? Які узагалі використовувалися метрики? Цього ніхто не знає і навряд хтось зробить ці дані публічними. Швидше за все до уваги бралася контрольована група з людей, які приносять основні прибутки, але це суто здогад.
Чім хороша дана опція - фіксять проблему хотілки мати повніший баф.
Чім погана - як не крутіть це продаж стати за КОЛ. Тут адміністрація робить відвід, мол можна фармонути адени і за неї купити КОЛи, а потім взяти за них агатіон. Але це дуже і ДУЖЕ слабкий аргумент, так як його можна вживати до будь-чого, що ввести за КОЛ в магазині, навіть епік. Бо аргумент "так просто нафарми адену і купи за них КОЛ" зберігатиметься. Тут зазвичай сперичаються, бо епік != баф, але ви не можете спростувати те, що суть в цьому одна і та ж - купівля характеристик за КОЛ.

Counter-agation-group madness
Також існує активна група, яка протестує агатіони. Протест можна зрозуміти - як мінімум вони привертають увагу до того, що таке рішення може бути проблематичним.
Але ж блять...
Ви не дочекалися ні реліз ноутів, ні анонсу. Ви не розумієте ціну, силу, механіку того, що буде вводитися, але вже пишете, що це хуіта. Деякі ваші аргументи можуть в секунду розбитися суто від того ЯК введуть ці агатіони. Через що ви ж самі починаєте справляти враження людей, які просто вперто не хочуть абсолютно нічого нового і таким чином до ваших аргументів/претензій УЖЕ не ставляться серйозно. І головне усвідомте, якщо ви не є чатсиною бажаної мЕти, то вами пожертвують - nothing personal, just business. 

Summary
Тупо просто закликаю усіх думати не лише за свою гру і не лише на наступному сезоні. Відходьте від думок "мені подобається = хороші зміни". Годі критикувати те, що ще не анонсували.
Усім добра і до зустрічі на просторах Адена. Піду КОЛи на старт фармити :)

P.S. особисто я дуууже чекаю агатіончика, але це ще тому, що швидше за все це для мене останній сезон (в силу життєвих причин), тому мені в принципі хочеться просто відкатати на максимумі.

Изменено пользователем BoostedAnimal

A samurai has no goal, only a path. 🥷

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну ты же понимаешь, что эту стену просчитают единицы

:pandaredlol:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 9/17/2024 at 9:54 AM, НечтоХрустящее said:

Ну ты же понимаешь, что эту стену просчитают единицы

:pandaredlol:

Ну тут така фішка, що ця стіна і достукається до одиниць =)

A samurai has no goal, only a path. 🥷

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 13:54, BoostedAnimal сказал:

  Пост душноти

Напишу таки підсумковий пост про агатіони (від себе), який дочитає 2-3 чоловіка, яким правда цікава ця тема, а не просто "я хочу щоб було так як хочу, бо я - пуп землі".

Людям з філософією "мені подобається = хороші зміни" не читати.

State the issue
Якби хто не хотів визнавати, але корінь проблеми бафа самонів лежить в ОПБ. На даному етапі ми в тому становищі, коли паті привчилися грати з бафом від персонажа, якого немає в паті (це важливий момент, так як зараз фокус на самонах, але це релевантно і для інших класів). Звідси виникає псевдо-аргументи "нащо форсити включати саммонера в паті" і "ми не готові відмовитися від цього бафа". Псевдо вони від того, що думка, що самон баф має бути в КОЖНІЙ паті - абсолютно хибна. Існує 30+ проф зі своїми перевагами та недоліками - наберіть собі 9, які ви вважате найбільш підходящими. Але це ліричний відступ.
Повертаємося до реалій: Пачки знайшли щілину в системі і активно її абузять. Більш грубим прикладом такого випадку є дюп адени на старих серверах. З цим можна сперечатися, але суть однакова: знайти дірку в с-мі -> абузити дірку наче це чиясь мамаша. Різниця лише в тому, що ОПБ - це та дірка, яку дозволили абузити занадто довго, тож тепер частина комʼюніті, яка сприймає це за норму виросла настільки, що просто всіх перебанити, або наглухо закрити дірку - стане дуже болючим рішенням для адміністрації (життєвою аналогією був би сухий закон, який впроваджують людям, які просто звикли бухати. Бухати - погано, але так як це робить дуже суттєва частина населення заборона вдарить найсильніше по тим, хто це заборонив).

Agation resolution
Одним з можливих рішень і, за словами адміністрації, найпопулярніших став агатіон з бафом самонера, що просто дає баф (не спекулюю як саме, на паті, чи власнику, чи сольнику, бо немає ще реліз нотів). Як вирішувалася популярність - невідомо, так як тестова опція була додана буквально перед мерджем, коли онлайн суттєво впав (також не оперую тут вигаданими відсотками на кшталт "ну мені так здається"). Як проводилися заміри? Які були групи під юзер-інтервʼю? Які узагалі використовувалися метрики? Цього ніхто не знає і навряд хтось зробить ці дані публічними. Швидше за все до уваги бралася контрольована група з людей, які приносять основні прибутки, але це суто здогад.
Чім хороша дана опція - фіксять проблему хотілки мати повніший баф.
Чім погана - як не крутіть це продаж стати за КОЛ. Тут адміністрація робить відвід, мол можна фармонути адени і за неї купити КОЛи, а потім взяти за них агатіон. Але це дуже і ДУЖЕ слабкий аргумент, так як його можна вживати до будь-чого, що ввести за КОЛ в магазині, навіть епік. Бо аргумент "так просто нафарми адену і купи за них КОЛ" зберігатиметься. Тут зазвичай сперичаються, бо епік != баф, але ви не можете спростувати те, що суть в цьому одна і та ж - купівля характеристик за КОЛ.

Counter-agation-group madness
Також існує активна група, яка протестує агатіони. Протест можна зрозуміти - як мінімум вони привертають увагу до того, що таке рішення може бути проблематичним.
Але ж блять...
Ви не дочекалися ні реліз ноутів, ні анонсу. Ви не розумієте ціну, силу, механіку того, що буде вводитися, але вже пишете, що це хуіта. Деякі ваші аргументи можуть в секунду розбитися суто від того ЯК введуть ці агатіони. Череж що ви ж самі починаєте справляти враження людей, які просто вперто не хочуть абсолютно нічого нового і таким чином до ваших аргументів/претензій УЖЕ не ставляться серйозно. І головне усвідомте, якщо ви не є чатсиною бажаної мЕти, то вами пожертвують - nothing personal, just business. 

Summary
Тупо просто закликаю усіх думати не лише за свою гру і не лише на наступному сезоні. Відходьте від думок "мені подобається = хороші зміни". Годі критикувати те, що ще не анонсували.
Усім добра і до зустрічі на просторах Адена. Піду КОЛи на старт фармити :)

P.S. особисто я дуууже чекаю агатіончика, але це ще тому, що швидше за все це для мене останній сезон (в силу життєвих причин), тому мені в принципі хочеться просто відкатати на максимумі.

Вот абсолютно согласен. И главное согласен с опасениями, что рано или поздно это будет "фуллбафф в альт-б". Но хочется верить в светлое будущее

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

16.09.2024 в 13:26, fabuLous сказал:

Гений нашего времени, наверное ты бы выбрал отель без кондиционера, если два одинаковых было с таким различием.

На мой взгляд не самый удачный пример, ну да ладно, я же "гений нашего времени" как ты выразился уважаемый)))Если следовать "отельному вектору" , то я бы предпочел выбрать отель где уважают мнение всех гостей, а не только пары тройки постоянных клиентов, которые могут продиктовать свои правила)) пусть даже он бы стоил дороже) )       

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 10:04, Тушкан сказал:

Вот абсолютно согласен. И главное согласен с опасениями, что рано или поздно это будет "фуллбафф в альт-б". Но хочется верить в светлое будущее

так чем больше стадия - тем больше бафа доступно в бафере, не?

в целом не понимаю людей выступающих против агатионов, не услышал/увидел ни одного весомого довода против. мне же в целом пофиг, если введут агатион - ок, я куплю, если же нет - будем водить коня всем паком окном

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 14:08, Yuk1Tora сказал:

так чем больше стадия - тем больше бафа доступно в бафере, не?

в целом не понимаю людей выступающих против агатионов, не услышал/увидел ни одного весомого довода против. мне же в целом пофиг, если введут агатион - ок, я куплю, если же нет - будем водить коня всем паком окном

То в бафере, а то в поле. Но спорить об агатионах уже приелось. Надеюсь введут либо их, либо альтернативу. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 10:04, Тушкан сказал:

Вот абсолютно согласен. И главное согласен с опасениями, что рано или поздно это будет "фуллбафф в альт-б". Но хочется верить в светлое будущее

Знаешь какая главная проблема "светлого будущего" с агатионом?

Его нельзя будет отнять. Ты не сможешь через год, после переработки класса убрать агатион и сказать - мы поработали, теперь пользуйтесь вот этим. Потому что люди, которые не хотят коня\кота в пати, так и будут против них. Куча людей привыкнет к агатиону и просто подсядут на "агат", а попытка его убрать - резкое ухудшение восприятия проекта от огромной толпы людей, еще большей, чем сейчас, когда при вводе агатиона пострадают только "любители" саммонеров.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да и глядя на приток $$$ от их продажи сами не захотят, и еще парочку введут 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 12:22, НечтоХрустящее сказал:

Да и глядя на приток $$$ от их продажи сами не захотят, и еще парочку введут 

Ничего личного. Только бизнес)  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 08:54, BoostedAnimal сказал:

  Пост душноти

Напишу таки підсумковий пост про агатіони (від себе), який дочитає 2-3 чоловіка, яким правда цікава ця тема, а не просто "я хочу щоб було так як хочу, бо я - пуп землі".

Людям з філософією "мені подобається = хороші зміни" не читати.

State the issue
Якби хто не хотів визнавати, але корінь проблеми бафа самонів лежить в ОПБ. На даному етапі ми в тому становищі, коли паті привчилися грати з бафом від персонажа, якого немає в паті (це важливий момент, так як зараз фокус на самонах, але це релевантно і для інших класів). Звідси виникає псевдо-аргументи "нащо форсити включати саммонера в паті" і "ми не готові відмовитися від цього бафа". Псевдо вони від того, що думка, що самон баф має бути в КОЖНІЙ паті - абсолютно хибна. Існує 30+ проф зі своїми перевагами та недоліками - наберіть собі 9, які ви вважате найбільш підходящими. Але це ліричний відступ.
Повертаємося до реалій: Пачки знайшли щілину в системі і активно її абузять. Більш грубим прикладом такого випадку є дюп адени на старих серверах. З цим можна сперечатися, але суть однакова: знайти дірку в с-мі -> абузити дірку наче це чиясь мамаша. Різниця лише в тому, що ОПБ - це та дірка, яку дозволили абузити занадто довго, тож тепер частина комʼюніті, яка сприймає це за норму виросла настільки, що просто всіх перебанити, або наглухо закрити дірку - стане дуже болючим рішенням для адміністрації (життєвою аналогією був би сухий закон, який впроваджують людям, які просто звикли бухати. Бухати - погано, але так як це робить дуже суттєва частина населення заборона вдарить найсильніше по тим, хто це заборонив).

Agation resolution
Одним з можливих рішень і, за словами адміністрації, найпопулярніших став агатіон з бафом самонера, що просто дає баф (не спекулюю як саме, на паті, чи власнику, чи сольнику, бо немає ще реліз нотів). Як вирішувалася популярність - невідомо, так як тестова опція була додана буквально перед мерджем, коли онлайн суттєво впав (також не оперую тут вигаданими відсотками на кшталт "ну мені так здається"). Як проводилися заміри? Які були групи під юзер-інтервʼю? Які узагалі використовувалися метрики? Цього ніхто не знає і навряд хтось зробить ці дані публічними. Швидше за все до уваги бралася контрольована група з людей, які приносять основні прибутки, але це суто здогад.
Чім хороша дана опція - фіксять проблему хотілки мати повніший баф.
Чім погана - як не крутіть це продаж стати за КОЛ. Тут адміністрація робить відвід, мол можна фармонути адени і за неї купити КОЛи, а потім взяти за них агатіон. Але це дуже і ДУЖЕ слабкий аргумент, так як його можна вживати до будь-чого, що ввести за КОЛ в магазині, навіть епік. Бо аргумент "так просто нафарми адену і купи за них КОЛ" зберігатиметься. Тут зазвичай сперичаються, бо епік != баф, але ви не можете спростувати те, що суть в цьому одна і та ж - купівля характеристик за КОЛ.

Counter-agation-group madness
Також існує активна група, яка протестує агатіони. Протест можна зрозуміти - як мінімум вони привертають увагу до того, що таке рішення може бути проблематичним.
Але ж блять...
Ви не дочекалися ні реліз ноутів, ні анонсу. Ви не розумієте ціну, силу, механіку того, що буде вводитися, але вже пишете, що це хуіта. Деякі ваші аргументи можуть в секунду розбитися суто від того ЯК введуть ці агатіони. Через що ви ж самі починаєте справляти враження людей, які просто вперто не хочуть абсолютно нічого нового і таким чином до ваших аргументів/претензій УЖЕ не ставляться серйозно. І головне усвідомте, якщо ви не є чатсиною бажаної мЕти, то вами пожертвують - nothing personal, just business. 

Summary
Тупо просто закликаю усіх думати не лише за свою гру і не лише на наступному сезоні. Відходьте від думок "мені подобається = хороші зміни". Годі критикувати те, що ще не анонсували.
Усім добра і до зустрічі на просторах Адена. Піду КОЛи на старт фармити :)

P.S. особисто я дуууже чекаю агатіончика, але це ще тому, що швидше за все це для мене останній сезон (в силу життєвих причин), тому мені в принципі хочеться просто відкатати на максимумі.

@Eiacane Не каждый день попадаются аргументированные посты, надеюсь администрация хотя бы прочитает)

чем круче шкаф, тем больше пачек бреганов и светок нужно шоб его повалить

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

17.09.2024 в 12:22, НечтоХрустящее сказал:

Да и глядя на приток $$$ от их продажи сами не захотят, и еще парочку введут 

Кстати, что у нас с прана-ультимейт-агитионом? 😁

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 9/17/2024 at 10:28 AM, Foxetss said:

@Eiacane Не каждый день попадаются аргументированные посты, надеюсь администрация хотя бы прочитает)

ПЛ ванлав ❤️
Але на людях сосатись не будемо...

A samurai has no goal, only a path. 🥷

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 9/17/2024 at 10:29 AM, STG said:

Кстати, что у нас с прана-ультимейт-агитионом? 😁

Петишка написана 

PersikToilet

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...