Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

ваш "клієнт" мав скачати 14 гб судячи з напису в статусі завантаження. натомість коли я повернувся до компа він накачав на 27 !!! більше того, гра навіть не запускається, зявляється тільки логотип античіта, вінда крашиться і перезапускає комп ! найс клієнт, найс пограв, дякую

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 09:04, Miq сказав:

ваш "клієнт" мав скачати 14 гб судячи з напису в статусі завантаження. натомість коли я повернувся до компа він накачав на 27 !!! більше того, гра навіть не запускається, зявляється тільки логотип античіта, вінда крашиться і перезапускає комп ! найс клієнт, найс пограв, дякую

Будь-ласка уточніть звідки качали апдейтер. яка в Вас серія і версія віндовс. 
Ви качали клієнт повністтю чи оновлювали клієнт який вже маєте? 
Клієнт гри не може мати розмір 14гб, навіть якщо у апдейтері показувалась ця інформація. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 09:10, Eiacane сказав:

Будь-ласка уточніть звідки качали апдейтер. яка в Вас серія і версія віндовс. 
Ви качали клієнт повністтю чи оновлювали клієнт який вже маєте? 
Клієнт гри не може мати розмір 14гб, навіть якщо у апдейтері показувалась ця інформація. 

качав з вашого сайту, у розділі "файли", ОС Windows 10 Pro х64, версія 22H2

качав повністю, створив папку на диску, закинув туди лаунчер, запустив

а скільки ваша л2 в результаті займає ? лаунчер при скачуванні писав що лишилось 14гб, виходить це обман, виправте у лаунчері цей момент. мені як людині у якої трафік обмежений, це не приємно

Изменено пользователем Miq
додав розрядність вінди
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 09:48, lrd сказав:

~27,9 ГБ

найс, стільки нехай в лаунчері і буде написано при завантаженні, а не 14

чи це тільки в мене так 😑

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 10:17, Miq сказав:

ну гаразд, розмір не головне. а що робити із запуском гри ?

ось що пише вінда після крашу:

IMG_20241001_100640.jpg

а віндовс не порізана? 
бо вперше за 4 роки таке бачу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 10:36, Eiacane сказав:

а віндовс не порізана? 
бо вперше за 4 роки таке бачу.

порізана в якому сенсі ? недооновлена, не ліцензійно запакована з власними налаштуваннями і вирізаними функціями ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 10:45, Miq сказав:

порізана в якому сенсі ? недооновлена, не ліцензійно запакована з власними налаштуваннями і вирізаними функціями ?

 

01.10.2024 в 10:46, Miq сказав:

єдине що робив з віндою, заблокував оновлення, та видалив вбудований браузер edge

так, порізана - це з вирізаними функціями. 

спробуйте встановити останні оновлення. також папку з грою додайте в виключення захисника віндовс (брандмауера). 
після цього зробіть фул чек, а далі фаст чек. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 11:06, Eiacane сказав:

 

спробуйте встановити останні оновлення. також папку з грою додайте в виключення захисника віндовс (брандмауера). 
після цього зробіть фул чек, а далі фаст чек. 

оновлення не хочу вмикати, вони були вимкнені не так давно та накачали і так вже достатньо десятки гігабайт всього що можна було

не знаю як додати саме Папку у виключення, тому додав лише лаунчер і взагалі тимчасово вимкнув бранмауери, зробив фул\фаст чек і... нічого не змінилось

що ж, дякую за спробу допомогти

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 12:02, Miq сказав:

оновлення не хочу вмикати, вони були вимкнені не так давно та накачали і так вже достатньо десятки гігабайт всього що можна було

не знаю як додати саме Папку у виключення, тому додав лише лаунчер і взагалі тимчасово вимкнув бранмауери, зробив фул\фаст чек і... нічого не змінилось

що ж, дякую за спробу допомогти

сенс у тому, щоб не вимикати брандмауер. а тільки додати у вийнятки.

ну античіт скоріш за все й свариться на неактуальні файли віндовс. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 12:19, Eiacane сказав:

ну античіт скоріш за все й свариться на неактуальні файли віндовс. 

коротше все це марно, наставив оновлень всі яку були доступні, але це не допомогло, дякую за увагу і потрачений трафік. можливо варто змінити вінду на стару добру 7ку, а на разі з мене вистачить цього проекту, спробую якийсь інший

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

01.10.2024 в 17:12, Miq сказав:

коротше все це марно, наставив оновлень всі яку були доступні, але це не допомогло, дякую за увагу і потрачений трафік. можливо варто змінити вінду на стару добру 7ку, а на разі з мене вистачить цього проекту, спробую якийсь інший

Написав Вам у особисті на форумі. Будемо дуже вдячні за допомогу. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...