Перейти к публикации
MoonQueen

Доберу в мейн ЕЕ, ШЕ, БП (Old School clan)

Рекомендованные сообщения

Привіт, на цей сезон вирішив грати під кланом Old School. Я людина спостережлива і граючи в 3-х різних паках я зробив висновки і зрозумів, що треба для того щоб створити ідеальний пак магів.

Пачка нова, збирав всіх знайомих з ким грав і за кого можу поручитись, але всіх не вистачило на фулку, тому я тут в пошуках людей) а саме ЕЕ, ШЕ, БП

Трішки про пачку: Тут всі свої. Всі мене знають, що я в душі комік і обожнюю чорний гумор і жарти про геїв, зі мною нудно не буде повірь >_0. А якщо серйозно то я не планую робити вечірній прайм аля як другу роботу. Ми прийшли отримати задоволення, відпочити і відволіктись від буденного життя, так, прайм тримати потрібно, але я зроблю все для того, щоб це не стало так само рутинною справою як робота. Зайшовши на прайм ти будеш знати, що буде весело, будуть жарти, звісно, у відповідальні моменти (гвг, кланові івенти і т. д.) все буде серйозно, але як тільки ми займемо якийсь смачний спотик з мобчиками, можна сміло відкрити баночку пивка і відпочивати насолоджуючись гарною компанією і улюбленою грою. 

Попередньо прайм з 19:00 до 00:00 по Києву (на ОБТ це питання ще буде обговорюватись)

Мій телеграм @Zirka_Vasil 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Йомайо, пак моєї мрії 🥰 ( аж задумалась 😇) Сподіваюсь вам сподобається в ОС 🥳

Sapiens dominabitur astris  💙💛🦉

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Успіхів вам! Будемо сильніші разом! :billyReady:

Cтавимо собі найвищі цілі і разом їх досягаємо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як просуваються пошуки хілів? 🌚 Якщо будуть зайві дай нам одного 😇

Sapiens dominabitur astris  💙💛🦉

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...