Перейти к публикации
Masakra

Вопрос для бывалых SwS

Рекомендованные сообщения

Всем привет, друзья! 
Решили мы с другом, так сказать вспомнить былые времена 😂 и снова поиграть, всеми нами любимую игру lineage 2. Нашли этот проект, он нам показался очень интересным. Вопрос вот в чем, хотелось бы узнать у опытных игроков данного проекта, некую информацию по классу SwS.Так как сервер кастомный и очень много разных нововведений. В свое время я играл на БП и ЕЕ ну и на разных ДД магах. Опыта игры на SwS не было . Хотелось бы узнать от опытных игроков на данном классе, в реалиях этого сервера как лучше одеваться по грейдам от Д и до конца, с чем лучше бегать, как вести себя в масс пвп и разных паках, вообще, все что можете рассказать и чем поделится (гайды приветствуются) . 
всем заранее, спасибо !

Добра, мирного неба. 
welcome 🤗 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1 стадия делаешь бвх + лук + дуал дули

2 стадия бвх +8 + лук + дуал с пвп вставкой

2.5 понимашеь что тотал хуета а не класс оффаешь игру

Shot00085551.thumb.jpg.6c0871cd040caa2c9d080da2b86afcb7.jpg

 

t.me/log131

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 19:44, Log131 сказал:

1 стадия делаешь бвх + лук + дуал дули

2 стадия бвх +8 + лук + дуал с пвп вставкой

2.5 понимашеь что тотал хуета а не класс оффаешь игру

Спасибо 😂😂 2,5 обнадеживает 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 8/23/2024 at 8:53 PM, Masakra said:

Спасибо 😂😂 2,5 обнадеживает 

Не слухай цей брєд. Тіп поруч тему створив, де пропонує видалити усі класи, які дамаг не наносять. Типовий придставник школоло "цибулько явурон".

Я все життя на БД катаю. Тут також. Тож +- класи схожі. СВС виграє в усьому. Тут йому і селф баф на дамаг дали. Є у нього і груп хіл і купа корисних дебафів.

Якщо розписати коротко, то СВС це саме той бард, якого будуть брати 80% паків.
З особливостей - усі денси і сонги стали ритмами. Тобто більше не потрібно тримати 2 барда в пачці. На перших стадіях СВС буде відігрувати роль напів-дд напів-танк. Якщо у вас мілі пак, то у свс є масухи, які допомагатимуть з дмг, якщо у вас пак магів - буде збирати ще одну пачку паріків.

По шмоту важко підказати, так як треба чекати анонс. Було дуже багато дискусій з приводу зміни бонусів сетів і бонусів від заточок. Тож все, що нижче - це базується на статах сетів попереднього сезону.
Також буде залежати від того - який стиль гри ви для себе обрали.

Якщо ви катаєте тупо удвох, то краще взяти ПЛ сет на СВСа. Так він буде доволі пристойно кришити мобів. Туди ж підуть і дуали ц грейда. Якщо ви так і продовжите гру (удвох) то на Б грейді в принципі ніого брати не потрібно, бо мобів ви і так бадьоро ковиряти будете, а покращення шмоту краще точкою компенсувати.

Коли дійде до А грейду тут можна задуматися про БВх (я в курсі, що це Б грейд), бо він стає дешевим, а бонуси від А не такі значні. БВх дасть і швидкості і чучуть жирності і дамажки і ОСНОВНЕ резист до стану. БВх рар сет - в принципі доволі цінний. В руки необхідно вже брати А буал дагери, так як вони при атаці мають шанс кенселити баф.

Надалі я б рекомендував дивитися в сторону ІК + S дагери точені ну і звісно переточена ТТ. А якщо по бабкам у вас прям норм, то візміть ще ДБ +6-7. Тут СВС стає прям доволі впевненою одиницею, який може мамкиних дамагерів (як оця особа, що я цитував вище) переїжджати, так як у тебе є і сало (привіт магам), є груповий клінс (тут якщо ви все ж підете в КП вас любитимуть), є 2 хороших дебави на каст, аткспд, дамаг ну і груп хіл + знятта вповільнення. При нормальному бусті СВС зможе створювати ніхєрову конкуренцію.

Далі по стадіям все ситуативно і думки розходяться, але я б скіпнув діно і чекав би морай. Морай рар переточений на СВС може бути навіть кінцевим сетом. Основні плюхи - у нього і пдеф впорядку і бонуси на дамаг маються і ЩО ДУЖЕ ВАЖЛИВО езист до стану, бо стан на цьому сервері прямо кончений.

Ще відмітив би те, що Arest не вартий місця на панелі. Радіус 150, рут всього на 3 секунди. І основна причина ігнору скіла - на МВ він не працює. Адміни пишуть в темах, шо все хуйня і треба було просто епік на шанс рута купувати. Але на практиці мій 82лвл бд на арені з +13 рутом із 100 заюзів закинув всього 3 рута на твінка 59го лвла. Тож просто не витрачайте на це час.

Я хз що я важливого пропустив, тож пиши ще конкретні питання, а я спробую прояснити.

Сподіваюся, що зміг допомогти 😁

P.S забув додати, що СВС тут і для олімпу доволі класна профа

Изменено пользователем BoostedAnimal

A samurai has no goal, only a path. 🥷

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 23:25, BoostedAnimal сказал:

Не слухай цей брєд. Тіп поруч тему створив, де пропонує видалити усі класи, які дамаг не наносять. Типовий придставник школоло "цибулько явурон".

Я все життя на БД катаю. Тут також. Тож +- класи схожі. СВС виграє в усьому. Тут йому і селф баф на дамаг дали. Є у нього і груп хіл і купа корисних дебафів.

Якщо розписати коротко, то СВС це саме той бард, якого будуть брати 80% паків.
З особливостей - усі денси і сонги стали ритмами. Тобто більше не потрібно тримати 2 барда в пачці. На перших стадіях СВС буде відігрувати роль напів-дд напів-танк. Якщо у вас мілі пак, то у свс є масухи, які допомагатимуть з дмг, якщо у вас пак магів - буде збирати ще одну пачку паріків.

По шмоту важко підказати, так як треба чекати анонс. Було дуже багато дискусій з приводу зміни бонусів сетів і бонусів від заточок. Тож все, що нижче - це базується на статах сетів попереднього сезону.
Також буде залежати від того - який стиль гри ви для себе обрали.

Якщо ви катаєте тупо удвох, то краще взяти ПЛ сет на СВСа. Так він буде доволі пристойно кришити мобів. Туди ж підуть і дуали ц грейда. Якщо ви так і продовжите гру (удвох) то на Б грейді в принципі ніого брати не потрібно, бо мобів ви і так бадьоро ковиряти будете, а покращення шмоту краще точкою компенсувати.

Коли дійде до А грейду тут можна задуматися про БВх (я в курсі, що це Б грейд), бо він стає дешевим, а бонуси від А не такі значні. БВх дасть і швидкості і чучуть жирності і дамажки і ОСНОВНЕ резист до стану. БВх рар сет - в принципі доволі цінний. В руки необхідно вже брати А буал дагери, так як вони при атаці мають шанс кенселити баф.

Надалі я б рекомендував дивитися в сторону ІК + S дагери точені ну і звісно переточена ТТ. А якщо по бабкам у вас прям норм, то візміть ще ДБ +6-7. Тут СВС стає прям доволі впевненою одиницею, який може мамкиних дамагерів (як оця особа, що я цитував вище) переїжджати, так як у тебе є і сало (привіт магам), є груповий клінс (тут якщо ви все ж підете в КП вас любитимуть), є 2 хороших дебави на каст, аткспд, дамаг ну і груп хіл + знятта вповільнення. При нормальному бусті СВС зможе створювати ніхєрову конкуренцію.

Далі по стадіям все ситуативно і думки розходяться, але я б скіпнув діно і чекав би морай. Морай рар переточений на СВС може бути навіть кінцевим сетом. Основні плюхи - у нього і пдеф впорядку і бонуси на дамаг маються і ЩО ДУЖЕ ВАЖЛИВО езист до стану, бо стан на цьому сервері прямо кончений.

Ще відмітив би те, що Arest не вартий місця на панелі. Радіус 150, рут всього на 3 секунди. І основна прицина ігнору скіла - на МВ він не працює. Адміни пишуть в темах, шо все хуйня і треба було просто епік на шанс рута купувати. Але на практиці мій 82лвл бд на арені з +13 рутом із 100 заюзів закинув всього 3 рута на твінка 59го лвла. Тож просто не витрачайте на це час.

Я хз що я важливого пропустив, тож пиши ще конкретні питання, а я спробую прояснити.

Сподіваюся, що зміг допомогти 😁

жду в колизее 1х1 за такое придется отвечать

Shot00085551.thumb.jpg.6c0871cd040caa2c9d080da2b86afcb7.jpg

 

t.me/log131

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 8/23/2024 at 10:28 PM, Log131 said:

жду в колизее 1х1 за такое придется отвечать

хоспадє... Та пофайтимося і в колізеї, і на полях, і на епіках. В цьому ж суть) Тобі приємної гри ^_^

А, і напиши свій нік, або в профіль додай, щоб я хоч викупав де ти на полі))

A samurai has no goal, only a path. 🥷

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 23:31, BoostedAnimal сказал:

хоспадє... Та пофайтимося і в колізеї, і на полях, і на епіках. В цьому ж суть) Тобі приємної гри ^_^

А, і напиши свій нік, або в профіль додай, щоб я хоч викупав де ти на полі))

))) да бро я рофлю забей

Shot00085551.thumb.jpg.6c0871cd040caa2c9d080da2b86afcb7.jpg

 

t.me/log131

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 8/23/2024 at 10:44 PM, Log131 said:

))) да бро я рофлю забей

От блед.... А я любив 1х1 ДДшок за бд виносити... Люди прям не розуміють як так) Це такий кайф)

 

A samurai has no goal, only a path. 🥷

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 20:25, Masakra сказал:

Всем привет, друзья! 
Решили мы с другом, так сказать вспомнить былые времена 😂 и снова поиграть, всеми нами любимую игру lineage 2. Нашли этот проект, он нам показался очень интересным. Вопрос вот в чем, хотелось бы узнать у опытных игроков данного проекта, некую информацию по классу SwS.Так как сервер кастомный и очень много разных нововведений. В свое время я играл на БП и ЕЕ ну и на разных ДД магах. Опыта игры на SwS не было . Хотелось бы узнать от опытных игроков на данном классе, в реалиях этого сервера как лучше одеваться по грейдам от Д и до конца, с чем лучше бегать, как вести себя в масс пвп и разных паках, вообще, все что можете рассказать и чем поделится (гайды приветствуются) . 
всем заранее, спасибо !

Добра, мирного неба. 
welcome 🤗 

https://mw2.community/topic/203388-masterwork-ii-umeniya-i-mehaniki/#bardsv2-tabs-tab-2

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Свс тем профитнее, чем больше вокруг него друзей. Максимальную пользу он показывает в компании с 9-ю людьми, которые не гнушаются пвп. При игре вдвоем - свс раскрывается чуть лучше чем окно для ритмов.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если играть вдвоем с котом, то все хорошо у него с раскрытием 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

СвС веселый класс в пвп силен и востребован. На олимпе при должном бусте вообще имба убивающая почти всех. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

23.08.2024 в 21:25, BoostedAnimal сказал:

Не слухай цей брєд. Тіп поруч тему створив, де пропонує видалити усі класи, які дамаг не наносять. Типовий придставник школоло "цибулько явурон".

Я все життя на БД катаю. Тут також. Тож +- класи схожі. СВС виграє в усьому. Тут йому і селф баф на дамаг дали. Є у нього і груп хіл і купа корисних дебафів.

Якщо розписати коротко, то СВС це саме той бард, якого будуть брати 80% паків.
З особливостей - усі денси і сонги стали ритмами. Тобто більше не потрібно тримати 2 барда в пачці. На перших стадіях СВС буде відігрувати роль напів-дд напів-танк. Якщо у вас мілі пак, то у свс є масухи, які допомагатимуть з дмг, якщо у вас пак магів - буде збирати ще одну пачку паріків.

По шмоту важко підказати, так як треба чекати анонс. Було дуже багато дискусій з приводу зміни бонусів сетів і бонусів від заточок. Тож все, що нижче - це базується на статах сетів попереднього сезону.
Також буде залежати від того - який стиль гри ви для себе обрали.

Якщо ви катаєте тупо удвох, то краще взяти ПЛ сет на СВСа. Так він буде доволі пристойно кришити мобів. Туди ж підуть і дуали ц грейда. Якщо ви так і продовжите гру (удвох) то на Б грейді в принципі ніого брати не потрібно, бо мобів ви і так бадьоро ковиряти будете, а покращення шмоту краще точкою компенсувати.

Коли дійде до А грейду тут можна задуматися про БВх (я в курсі, що це Б грейд), бо він стає дешевим, а бонуси від А не такі значні. БВх дасть і швидкості і чучуть жирності і дамажки і ОСНОВНЕ резист до стану. БВх рар сет - в принципі доволі цінний. В руки необхідно вже брати А буал дагери, так як вони при атаці мають шанс кенселити баф.

Надалі я б рекомендував дивитися в сторону ІК + S дагери точені ну і звісно переточена ТТ. А якщо по бабкам у вас прям норм, то візміть ще ДБ +6-7. Тут СВС стає прям доволі впевненою одиницею, який може мамкиних дамагерів (як оця особа, що я цитував вище) переїжджати, так як у тебе є і сало (привіт магам), є груповий клінс (тут якщо ви все ж підете в КП вас любитимуть), є 2 хороших дебави на каст, аткспд, дамаг ну і груп хіл + знятта вповільнення. При нормальному бусті СВС зможе створювати ніхєрову конкуренцію.

Далі по стадіям все ситуативно і думки розходяться, але я б скіпнув діно і чекав би морай. Морай рар переточений на СВС може бути навіть кінцевим сетом. Основні плюхи - у нього і пдеф впорядку і бонуси на дамаг маються і ЩО ДУЖЕ ВАЖЛИВО езист до стану, бо стан на цьому сервері прямо кончений.

Ще відмітив би те, що Arest не вартий місця на панелі. Радіус 150, рут всього на 3 секунди. І основна причина ігнору скіла - на МВ він не працює. Адміни пишуть в темах, шо все хуйня і треба було просто епік на шанс рута купувати. Але на практиці мій 82лвл бд на арені з +13 рутом із 100 заюзів закинув всього 3 рута на твінка 59го лвла. Тож просто не витрачайте на це час.

Я хз що я важливого пропустив, тож пиши ще конкретні питання, а я спробую прояснити.

Сподіваюся, що зміг допомогти 😁

P.S забув додати, що СВС тут і для олімпу доволі класна профа

Ну ти братику цілий гайд написав ! Дякую ☺️ тобі. Трохи по темі:  грати все ж таки будем в паках йду 10-ю бо не має можливості тримати прайм . Питання що до дуал вони бляха дорогі в крафті там топ-грей і лоу грейд того самого грейду щей 500 сопів треба на них і крафт штамп. Як по мені це щось трохи дорого для барда чи я помиляюсь ? Глада здається легше вдягнути а ніж свс 😂

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

24.08.2024 в 01:19, Masakra сказал:

Ну ти братику цілий гайд написав ! Дякую ☺️ тобі. Трохи по темі:  грати все ж таки будем в паках йду 10-ю бо не має можливості тримати прайм . Питання що до дуал вони бляха дорогі в крафті там топ-грей і лоу грейд того самого грейду щей 500 сопів треба на них і крафт штамп. Як по мені це щось трохи дорого для барда чи я помиляюсь ? Глада здається легше вдягнути а ніж свс 😂

на нагу*крис не нужно никаких сопов. дуалштамп, которых на рынке обычно вагон + он продается в донат шопе и 3-4 ляма древней адены

 

сделать топ А дуал дагеры с пвп вставкой получается дешевле, чем сделать чисто Нагу с пап вставкой, потому что стоимость 12х СА обычно очень кусается

Изменено пользователем Intendant
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

24.08.2024 в 01:19, Masakra сказал:

Ну ти братику цілий гайд написав ! Дякую ☺️ тобі. Трохи по темі:  грати все ж таки будем в паках йду 10-ю бо не має можливості тримати прайм . Питання що до дуал вони бляха дорогі в крафті там топ-грей і лоу грейд того самого грейду щей 500 сопів треба на них і крафт штамп. Як по мені це щось трохи дорого для барда чи я помиляюсь ? Глада здається легше вдягнути а ніж свс 😂

дуал дагера можно получить с коробки что с экономить ресы и потом просто взять А дуал дагера а потом уже смотреть по стадиям что лучше будет основном 

image.jpeg.01ab30bff0d88604df638162f56a89e3.jpeg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...